Рослини як елемент декору інтер'єру Створюючи оптимальний дизайн свого житла коштує неодноразово подумати перш ніж включати в загальну картину такі елементи декору, як кімнатні рослини. Адже без них кімната виглядає дещо порожній, а їх надлишок може зіпсувати все оформлення.

Детальніше: Рослини як елемент декору інтер'єру

Дизайн ванної кімнати та кухні сантехніка

В даний час ванна кімната не тільки здатна нести функціональне навантаження, а й прикрашати квартиру в цілому. Тому дуже важливо приділити увагу створенню дизайну ванної та придбання якісної сантехніки.

Детальніше: Дизайн ванної кімнати та кухні сантехніка

Кутовий кухонний гарнітур види і конструктивні особливості Кухонний кутовий стіна — це не тільки оптимальне співвідношення зручності і функціональності, але і практичне облаштування робочої зони. Головна відмінність кутовий конструкції — максимальне включення невикористаного простору.

Детальніше: Кутовий кухонний гарнітур види і конструктивні особливості

Гідроізоляція підлогових покриттів основні методи Гарантією максимальної довговічності абсолютно кожного підлогового покриття, звичайно ж, є не тільки застосування виключно високоякісних матеріалів, але ще й облаштування досить надійної гідроізоляції.

Детальніше: Гідроізоляція підлогових покриттів основні методи

Мідь в декоруванні інтер'єру Мідь є тим металом, який одним з перших з'явився в побуті сучасної людини. В історії часто згадується даний матеріал, який колись поетично називався Венерою.

Детальніше: Мідь в декоруванні інтер'єру

Врізні меблеві світильники для кухні Над робочим столом в кухні, якщо над ним важить шафа можна зробити підсвічування з точкових меблевих світильників, які мають висоту 16 мм і не виступають з ДСП.

Детальніше: Врізні меблеві світильники для кухні

Керамограніт для будівництва Найбільш якісним і універсальним оздоблювальним матеріалом є керамограніт. На сьогоднішній день він досить часто застосовується в будівництві.

Де можна побачити керамограніт

Детальніше: Керамограніт для будівництва

Монтаж вінілових софітів Для того, щоб виключити відвідування нової даху птахами та іншими організмами, а також забезпечити хорошу вентиляцію, рекомендується використовувати софіт-панелі.

Детальніше: Монтаж вінілових софітів

Системи повітроводів і вентиляції Яке б не було в вашому офісі або будинку система повітроводів забезпечить приміщення необхідним повітрям. Вентиляції контролюють повітряні потоки в приміщенні, зменшуючи энрегозатраты.

Детальніше: Системи повітроводів і вентиляції

Горищні сходи - як заощадити простір Ви нарешті побудували дачу, і хочете зробити зручний доступ на горище. Оскільки найчастіше розміри дачного будиночка не великі, а вільне місце дуже швидко знаходиться чим зайняти, і сходи наверх повинна бути як можна менше, а ще краще, якщо вона взагалі буде складна.

Детальніше: Горищні сходи - як заощадити простір