Покриття підлоги на кухні плитка або лінолеум В ході проведення ремонтних робіт на кухні, дуже багато власників досить часто стикатися з досить серйозною проблемою, пов'язаної з правильністю вибору типу підлогового покриття.

Пов'язано це з тим, що воно, в даній ситуації, має не тільки відрізнятися своїм досить ефектним виглядом і з особливою легкістю очищатися від всіляких типів забруднень, але і відмінно переносити постійний вплив вологи і значні механічні навантаження. Найбільш поширеними варіантами, при облаштуванні кухонної підлоги, сьогодні вважається покриття, виконані з допомогою керамічної плитки або лінолеуму.

До найбільш важливих плюсів лінолеуму слід віднести його цілком доступну вартість і досить великий асортимент різноманітних колірних відтінків і візерунків. За своїм зовнішнім виглядом він навіть може з легкістю імітувати такі типи покриттів, як камінь, плитку і т. п. Що стосується недоліків, то їх у даного матеріалу також є досить багато. Так, наприклад, належним показником міцності зазвичай мають лише досить дорогі види такого покриття, а звичайні різновиди лінолеуму можна дуже легко пошкодити навіть при простому пересуванні меблів. Крім того, при випадковому контакті з водою або якими-небудь іншими рідинами, у нього на поверхні можуть утворюватися плями, позбутися яких зазвичай буває практично неможливо.

Керамічна ж плитка, в цій ситуації, дозволить створити більш міцне, надійне і досить стійка до зносу і всіляких механічних пошкоджень покриття. Даний матеріал досить легко переносить контакти з водою і багатьма іншими рідинами, а при догляді за ним можна використовувати практично будь-які типи хімічних речовин. До єдиного ж недоліку плитки можна віднести хіба тільки той факт, що вона відноситься до категорії холодних матеріалів, а значить для створення належного комфорту, у цьому випадку може знадобитися додатковий монтаж системи опалення підлоги.