Натяжна стеля для кухні До цих пір йдуть суперечки між противниками та прихильниками використання натяжної стелі на кухні.

Перші, запевняють, що газова плита і samara.potolki.com – це речі несумісні.

Прихильники версії припускають, що натяжна стеля чудово приховує нюанси на стелі.

Переваги натяжної стелі

Щоб розібратися в питанні можливості використання даного стельового покриття на кухні, слід перерахувати деякі її переваги:

1. До кожного натяжній стелі додається сертифікат якості, який повідомляє про те, що даний предмет інтер'єру є абсолютно безпечним для здоров'я.
2. Незважаючи на те, що полотно стелі виготовляється з еластичного матеріалу, воно є пожежобезпечним.
3. Так як для виготовлення полотна не використовуються природні матеріали, на його поверхні неможливо розповсюдження і розмноження різних мікроорганізмів.
4. На поверхні натяжної стелі не осідає пил, так як вони є антистатичними, більш того, вони навіть не вбирають запахи, які поширюються в процесі приготування їжі.
5. Поверхня стелі завжди залишається сухим, так як полотно чудово реагує на зміни температури, що не дозволяє формуватися конденсату.

Натяжна стеля для кухні
Натяжна стеля для кухні

Як доглядати за стелею?

Натяжна стеля для кухні
Обслуговувати такий стеля зовсім неважко, адже перераховані вище переваги показали, що полотно антистатична, а значить, на її поверхні не буде осідати пил і бруд, з цього випливає, що він довгий час буде залишатися чистим. А навіть якщо на його поверхні і з'являться якісь плями, то їх дуже легко можна буде видалити за допомогою звичайного мильного розчину. Тільки не треба використовувати засоби, де міститься алкоголь.

Види стелі для кухні

В принципі такі види стель можна використовувати не тільки на кухні, але і в інші приміщення.

  • Глянцева стеля. Цей вид стельового покриття можна використовувати в невисоких приміщеннях, де візуально належить її збільшити.
  • Матове полотно. Такий вид стелі створює шикарний вигляд, можна оформити великі приміщення.
    На кухні можна встановити і багаторівневі конструкції, а посередині використовувати натяжні стелі.