Гідроізоляція підлогових покриттів основні методи Гарантією максимальної довговічності абсолютно кожного підлогового покриття, звичайно ж, є не тільки застосування виключно високоякісних матеріалів, але ще й облаштування досить надійної гідроізоляції.

В даний момент, для здійснення подібної процедури можна застосовувати кілька різних методик.

Рулонна та плівкова ізоляція

Такого типу матеріали на сьогодні є найбільш поширеними і широко доступними. Так, наприклад, вже протягом досить багатьох років при здійсненні гідроізоляційних робіт досить активно використовується толь і руберойд, які також призначаються і для ізоляції дахів і фундаментів. Що ж стосується матеріалів плівкового типу, то вони, як правило, найчастіше використовуються в тих ситуаціях, коли виникає досить серйозна необхідність в створенні достатньо надійного гідроізоляційного шару перед улаштуванням стяжки.

Ізоляція за допомогою спеціальної мастики

Гідроізоляція підлогових покриттів основні методи
Призначена для виконання гідроізоляційних робіт мастика – це особливий високоякісний клейовий склад, який у своїй основі містить досить велику кількість різних видів складових (смоли, пластифікатори, гуму тощо). Матеріал подібного типу є універсальним і відносно дешевим і, тому, досить активно застосовується при проведенні гідроізоляційних заходів у міських квартирах.

Окрім цього, такого типу мастики також ще дуже широко використовуються при обробці стиків і швів у таких специфічних приміщеннях, як:
• Кухні;
• Ванні;
• Сауни;
• Басейни.

Гідроізоляція за допомогою рідких водовідштовхувальних матеріалів

В дану групу гідроізоляційних матеріалів зазвичай входять:
• Спеціальні типи грунтовок;
• Різні види лаків;
• Вологостійкі фарбувальні склади;
• Просочення;
• Особливі ін'єкційні розчини, призначені виключно для місцевого застосування.

Найбільш широко поширеними, у даної категорії, сьогодні вважаються спеціальні проникаючі суміші, які після безпосереднього нанесення на робочі поверхні досить глибоко вбиратися в її структуру. Завдяки даній властивості, після застосування такої гідроізоляції на оброблюваних поверхнях створюється досить надійний і повністю водонепроникний шар ізоляції.

Порошкові гідроізоляційні склади

Даного типу матеріали, для виконання гідроізоляції підлоги зазвичай використовуються надзвичайно рідко. Що стосується їх безпосереднього складу, то такі суміші зазвичай включають в себе такі компоненти, як цемент, клей, а також спеціальні в'яжучі елементи і пластифікатори.