Установка духових шаф Якщо говорити про електричних духових шафах, то перше, про що хочеться сказати, що вони схожі і на газові прилади, по украй мірі володіють тими ж перевагами.

Електричні духові шафи користуються особливим успіхом і популярністю, так як вони не вимагають проведення природного газу в будинок.

Так що можна уникнути багатьох труднощів і неприємностей. Так що якщо ви бажаєте зробити установку духових шаф, то робите правильно.

Як встановити духову шафу?

У першу чергу потрібно переконатися в сумісності придбаного шафи з розеткою в кухонному приміщенні. Якщо заглянути в інструкцію до такого пристосування, то ви зможете ознайомитися більш докладно з його електричними вимогами.

Розетка, яка є на вашій кухні, обов'язково повинна забезпечувати оптимальну амперну навантаження, щоб можна було насолоджуватися справною роботою духової шафи.

Обов'язково потрібно перевіряти проводку, штекери, сюди варто віднести і блок плавких запобіжників. Якщо ви не знаєте техніку безпеки, то краще не починати виконувати цю роботу, довірте її професіоналам, які зможуть вирішити проблему швидко і якісно.

Розташовувати духова шафа фахівці радять поруч з місцем його встановлення. Адже вам не повинно доставити це ніяких проблем, подібні пристосування оснащені коліщатками. І як тільки ви докотили духову шафу до потрібного вам місця, то можна починати встановлювати його.

Установка духових шаф
Залишилося підключити електричний шнур агрегату до мережі. Всі шнури і дроти потрібно обов'язково привести в порядок, робити це потрібно таким чином, щоб у подальшому можна було не стикатися з проблемами, у випадку з пересуваннями придбаного вами агрегату.

Новенький електрична духова шафа потрібно просто встановити на місце. Вертикальне і горизонтальне його положення потрібно відрегулювати. Але як тільки ви станете регулювати шафа по висоті, то потрібно обов'язково попросити когось підстрахувати вас.

Важливі моменти

Намагайтеся виконувати роботу акуратно і обережно, тільки так є варіант зробити установку духової шафи як слід, не стикаючись з проблемами і труднощами.