Плиточні роботи Одним з елементів робіт по обробці є плиткові роботи. При проведенні ремонту громадських та житлових приміщень і оздоблювальних робіт плитка стає незамінним матеріалом.

Якщо ви вирішили ucc-ua.com, то необхідно переконатися, що проводити їх будуть професіонали.

Поруч перевагою переваг має плитка. Вона не боїться вологи, довговічна, володіє прекрасними декоративними якостями, добре чиститься і миється. Все це дозволяє в сучасних житлових будинках, а також громадських і торгових приміщеннях з її допомогою створювати цікаві інтер'єри. Також плитка широко використовується і в тому разі, коли проводяться зовнішньо оздоблювальні роботи.

Плиточні роботи
При внутрішніх оздоблювальних роботах, у сан.вузлах, у ванних кімнатах, на підлозі в кухні та передпокоїв, а також у торгових залах традиційно використовується різна керамічна плитка. У тих приміщеннях, де велика прохідність людей, застосовується покриття з плит керамограніта, мармуру, натурального каменю, граніту. При якісній укладанні плитки та правильному її виборі, а також при грамотному виборі сумішей, затирання і клею, вона прослужить дуже довго.

Коли плитка укладається на стіни та підлогу, то поверхня повинна мати тверді підстави і бути дуже рівною. Це може бути моноліт, попередньо потиньковані цегла, різні стінові блоки, статева стяжка, перегородки з ГВЛВ, ГКЛВ. Плитка буде покладена тим якісніше, чим краще підготовлене для укладання підставу, а також ніж геометрія самого приміщення краще. Отделываемые приміщення буде виглядати елегантніше. Саме тому фахівці роблять аналіз підлог, перегородок і стін, перед укладанням плитки.