Види керамічної плитки З великою часткою впевненості можна відзначити, що керамічна плитка – будівельний матеріал, який вже багато років користується великою популярністю. Плитка може бути різних форм, розмірів, кольорів, може мати різні характеристики.

На сьогоднішній момент складно знайти будинок або квартиру, в якій би не використовувався www.afonya-spb.ru або керамічна плитка.

Найчастіше керамічну плитку використовують для обробки ванної, кухні, туалету. Не рідко її кладуть у коридорах та інших приміщеннях. Плитку можна використовувати навіть у спальні, але за умови, що є тепла підлога. В іншому випадку, в холодну пору року ходити по такій плитці буде не дуже комфортно.

Перед тим, як придбати керамічну плитку необхідно визначитися з її видом. Розрізняється така плитка, насамперед за матеріалом виготовлення, за видом покриття основі.

Види керамічної плитки

Слабопористая плитка. Таку плитку найчастіше використовують для облицювання підлоги. Відмінна морозостійкість, стійкість до механічних пошкоджень, дають можливість використовувати її, як зовні, так і всередині..

Високопориста. Ця плитка має високу пористість, тому її застосовують для обробки стін.

Керамічний граніт. Основні переваги цієї плитки укладаються в стійкості до змін і високої міцності. Керамічний граніт відмінно справляється з суворими погодними умовами. За деякими показниками він перевершує природний камінь. Не боїться такої граніт і хімічного впливу.

Плитка з фарфорової кераміки. У даної плитки є кілька назв: грес, керамограніт, колормасса. Завдяки наявності щільної поверхні, така плитка не потребує глазурировании. Великий плюс порцелянової плитки в тому, що за нею легко доглядати, і вона відмінно протистоїть різним механічним впливам.

Глазурована плитка. Плитка глазурована має невелику пористість. Шар глазурі досить серйозний, тому її можна використовувати в якості підлогового покриття в місцях з великим скупченням людей.

Плитка подвійного випалу. На відміну від одноразового випалу, дана плитка коштує дорожче, але при цьому відрізняється блискучою і гладкою поверхнею. Її можна застосовувати і в якості підлогового покриття, а також для облицювання стін.

Клінкерна плитка. Виробляється з глини, їй характерна низька пористість, серйозна міцність і добре протистоїть хімічних речовин.