Плитка Монтерано Російська фабрика Kerama Marazzi, зайнята виробництвом плитки і керамограніта різного виконання і призначення, відома своїми тематичними колекціями по країнам.

Два роки тому з'явилася Римська колекція, в якій кожна її серія отримала назви невеликих італійських містечок.

Одна з них — www.keramograd.ru, дозволяє відчути настрій сонячної Італії в будинку. Основним акцентом плитки цієї серії є середземноморський мотив, виражений теплими відтінками білого, синього і зеленого кольорів, які притаманні такому стилю. Особливість цієї керамічної плитки полягає в переважанні фруктово-квіткових декорів, тому і вона призначена в основному для оформлення кухні.

Плитка Монтерано для стін має розміри 20х20 см, в таких же параметрах витримані барвисті елементи для вставки. Шестигранну плитку (звичайний розмір 33х33 см) для підлоги цієї серії, виконану в такому ж кольорі, часто декорують вставками, що робить приміщення затишним і комфортним. Особливий, зістарений стиль спеціально створюється виробниками плитки для повноти цього відчуття.

Для кухонь, оформлених у стилі ретро, дуже підходить плитка Монтерано з фруктовим декором. Це майоліка, має фактуру старої кераміки, дуже популярна в обробці стін, тому що створює враження ручної роботи художника.

Базова плитка для стіни з м'якою структурою покривається щільним глазурным шаром, що і дає відчуття зробленої вручну роботи. До настінній плитці цієї серії пропонуються кілька видів декорів та фризів, виконаних за методом шовкографії.

Підлогова ж плитка має незвичайний формат, вона проводиться у вигляді шестикутника зі зрізаними краями, з товстим шаром лакової глазурі, імітує наліт старовини. Вона може бути однотонною, і оформленої стилізованими вставками з орнаментом.

Основні кольори плитки цієї серії з штучно зістареної поверхнею добре гармонують з інтер'єром, в якому присутня ретро меблі, глиняний посуд, створюючи умиротворений стан в такому приміщенні.

Не менш поширене застосування плитки Монтерано в облаштуванні стін і підлог у ванних кімнатах. Дуже доречними виглядають тут спокійні, розслаблюючі кольору плитки цієї серії, які асоціюються з водою.

Плитка володіє такими якостями, як міцність, висока стійкість до механічних впливів, підвищеної вологості. Всі вони забезпечуються використанням виробниками новітніх матеріалів і технологій, сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати плитку в дизайні будь-якого приміщення.

Магазин керамічної плитки Керамоград www.keramograd.ru