Монтаж вінілових софітів Для того, щоб виключити відвідування нової даху птахами та іншими організмами, а також забезпечити хорошу вентиляцію, рекомендується використовувати софіт-панелі.

Вони дуже легкі і відрізняються великою міцністю. Крім того, вони володіють прекрасними естетичними властивостями. Процес монтажу вінілових софітів настільки простий, що його може виконати будь-яка людина, без певних знань і спеціалізацій.

Нехитрий монтаж

Основне завдання монтажу – закрити (обшити) порожні простору, які утворилися після монтажних робіт на даху, між свесамі даху і стінами приміщення.

Дану роботу, для простоти виконання, можна розбити на наступні етапи:

1. До фронтонних або каркасному звису прибиваю два бруска, один з яких знаходиться ближче до стіни, другий біля краю звису.

2. На бруски зміцнюють J-профілю. Саме на них будуть кріпитися панелі.

3. Необхідно підготувати вініловий софіт за розміром. Різати його слід тільки по довжині. Розмір панелі повинен відповідати ширині звису.

4. Один край софіта вставляється в паз профілю, а другий фіксується цвяхами або шурупами на бруску.

5. Панелі кілька накладаються один на одного, для чого є відповідні пази. Цим самим ховається місце кріплення софітів. З зовнішньої сторони кріплення буде приховано лобової панеллю або дошкою.

Основні моменти

Монтаж вінілових софітів
Процес монтажу.При проведенні монтажних робіт, необхідно пам'ятати, що такий матеріал, як вініловий софіт, не терпить грубої фізичної сили. В іншому випадку, панель може тріснути, що призведе до неякісного монтажу. Існує один нюанс, який обов'язково слід враховувати при проведенні монтажних робіт. Справа в тому, що вініловий софіт може змінювати свій обсяг, при виникненні різких перепадів температури. І хоча ці зміни незначні (не більше 5 мм), слід вживати відповідні заходи.

1. Важливо, що панелі (після їх монтажу) мали певну «свободу» у горизонтальному напрямку.

2. При фіксації софітів, цвях (ножиці) не слід забивати впритул. Потрібно залишити деяку відстань між головкою і поверхнею матеріалу.

3. Повністю виключити силовий вплив під час проведення монтажних робіт.

4. Ні в якому разі не використовувати герметик або інші засоби, які сприяють фіксації матеріалу.

Слідуючи цим рекомендаціям, монтажні роботи пройдуть швидко і якісно. Проведення даного типу монтажу можна назвати віртуозним, де будь-яка фізична вплив просто зіпсує твір мистецтва.

На що слід звернути увагу

Монтаж вінілових софітів
Схема монтажу вінілових софітів. Дуже важливо уважно поставитися до купівлі вінілових софітів. Не можна, щоб панелі мали хоча б найменші тріщини. Перебуваючи на відкритому повітрі, неякісний матеріал дуже швидко піддається згубному впливу різких температурних перепадів і підвищеної вологості.

Якщо залишився зайвий матеріал після монтажних робіт, його можна використовувати для обшивки веранди, літньої кухні або альтанки. Дуже непогано вініловий софіт виглядає як внутрішньої обшивки. Ніщо не заважає використовувати його і як зовнішній обшивочний матеріал, але робити це краще в тих місцях, де попадання сонячних променів буде мінімальним.

Вінілові софіти – надзвичайно якісний будівельний матеріал. Своєю відносною дешевизною і доступністю, він придбав величезний попит у будівельній галузі. Його використання – гарантія високої якості і надійності на довгі роки.