Рослини як елемент декору інтер'єру Створюючи оптимальний дизайн свого житла коштує неодноразово подумати перш ніж включати в загальну картину такі елементи декору, як кімнатні рослини. Адже без них кімната виглядає дещо порожній, а їх надлишок може зіпсувати все оформлення.

Таким чином, слід звернути увагу на деякі нюанси перед вибором кімнатних рослин в якості елементів дизайну.

Спочатку варто зробити акцент на площі приміщення. Якщо це невелика кімната, її можуть прикрасити квіти з довгими і вузькими листям (наприклад, різновиди драцени, декоративна пальма, фікус), що візуально буде «витягувати» приміщення. У великих кімнатах можуть бути квіти різних розмірів, і навіть їх композиції. Безліч корисних порад для людей, які вирішили зайнятися вирощуванням чого-завгодно!

Іншим важливим аспектом є колірна гамма приміщень, декорованих рослинами. На тлі однотонних стін можуть бути квіти різного забарвлення і видів. Звичайно, їх неодмінно підкреслять красу приміщення в темній тональності. Також для стін з рослинним орнаментом краще підійдуть представники флори більш великих розмірів.

При декорі інтер'єру рослинами важливі й інші фактори. Це рівень освітленості приміщення, температура, рівень вологи і т. д. Слабке освітлення добре підійде для тіньолюбних рослин – драцени, фатсії, маранти, за якими не так необхідний пильний догляд.

Якщо в приміщенні досить висока температура (наприклад, на кухні, або біля обігрівачів), необхідно купувати рослини теплолюбні – алое, кактус, фікус, хлорофітум, які будуть добре себе почувати навіть у такому середовищі. Таким чином, при декоруванні приміщень кімнатними рослинами, підкреслюється вся принадність інтер'єру, створюється відчуття затишку і гармонії.