Врізні меблеві світильники для кухні Над робочим столом в кухні, якщо над ним важить шафа можна зробити підсвічування з точкових меблевих світильників, які мають висоту 16 мм і не виступають з ДСП.

Меблеві світильники мають низьку потужність — 20 Вт, але цього цілком достатньо для гарного освітлення поверхні столу на кухні.

Для установки світильника на меблі потрібні кругова фреза по дереву, яка має той самий діаметр, що й світильник. Якщо світильник встановлюється при виготовленні кухонних меблів, то з дизайнером можна розрахувати кількість світильників і при виготовленні кухні вже будуть зроблені отвори, прокладена проводка з обов'язковою установкою понижуючого трансформатора на 12 В і після складання кухні встановлені світильники. Вам потрібно буде тільки підвести до кухні додатковий провід від вимикача.

При самостійній установці меблевих світильників електропроводка виконується кабелем ШВВП по задній стінці кухні. Трансформатор розміщується на кухні зверху, туди ж підводитися харчування. Трансформатор вибирається по потужності, рівної всім світильників, які будуть через нього отримувати харчування. Вимикач зручно розташувати над робочою поверхнею кухонного столу. Для включення підсвічування кухні двюмя зонами, буде потрібно встановити двоклавішний вимикач та один трансформатор перед вимикачем або два трансформатора після вимикача.

Якщо не хочеться возитися з електропроводкою, то в магазинах можна знайти готові зібрані комплекти для установки в меблі, світильники вже підключені до трансформатора і є набори, в яких трансформатор перебувати в пластиковому корпусі з вилкою, який можна підключити до будь-якої розетки. Якщо немає можливості встановити вимикач, то можна в розрив фазного проводу постамить вимикач на мотузочці, який застосовується в деяких бра і торшери.