Кутовий кухонний гарнітур види і конструктивні особливості Кухонний кутовий стіна — це не тільки оптимальне співвідношення зручності і функціональності, але і практичне облаштування робочої зони. Головна відмінність кутовий конструкції — максимальне включення невикористаного простору.

До того ж кутова модель підходить для кімнат з різними геометричними пропорціями і площею.

Сучасні кутові кухні поєднують високоякісні матеріали, різноманітність модифікацій і велику кількість функцій. Вони місткі, володіють додатковими можливостями, стильним дизайном.

Види кухні

По суті, кутова кухня — це модульна система, що складається з лінійної постановки і одного або двох модулів кутового типу. Коли задіяний один модуль, стіна має Г-подібну конфігурацію. Два елементи утворюють П-подібну композицію. Якщо передбачена острівна секція, то вона може доповнювати обидва варіанти. Однак власникам невеликих кухонних просторів від острова краще відмовитися.

Зазвичай у гарнітур входить ряд основних модулів і кілька додаткових:

• фальш-короб для маскування комунікаційних вузлів;

• барна стійка;

• релінги з хрому;

• карнизи з підсвічуванням;

• окремі секції для техніки.

Оригінальності конструкції додадуть демпфери, направляючі, кошики, підйомні механізми і інша фурнітура. Від її якості залежить зносостійкість і надійність меблів.

Особливості конструкції

Коли кутова кухня виготовляється на замовлення, то її функціональні деталі можуть мати різні форми і розміри, наприклад, ящики з метабоксами або на звичайних роликах. Також може відрізнятися діаметр стільниці, висота ящиків, матеріал. За бажанням можливі різноманітні фасади, закриті або відкриті полиці, дверцята зі скляними вставками. Якщо кухня має велику корисну площу, тоді виникає необхідність зонування. У цій ситуації робочу поверхню відокремлюють від зони прийому їжі.

Кутовий кухонний гарнітур види і конструктивні особливості
Кутовий кухонний гарнітур види і конструктивні особливості

Планування кутової кухні — відповідальний і цікавий процес. Адже можна задіяти безліч декоративних рішень. Стильно і оригінально буде виглядати кухня з хвилеподібними фасадами. Вони пом'якшать строгість форм і подарують інтер'єру вишуканість і елегантність. Полегшать щоденну працю господині выкатные або висувні секції, поворотні етажерки, підпірні дверцята.

Що стосується дизайну кухонного гарнітура, то він може бути будь-яким. Сучасні рішення пропонують двокольорове оформлення. Поєднання жовтого і синього, білого і червоного, помаранчевого і яскраво-зеленого кольору на глянцевих фасадах прикрасить кухонний простір. Головне, щоб меблі була ергономічною і дозволяла раціонально використовувати площу кімнати.