Стільниця для кухні основні нюанси вибору Процедура підбору кухонної стільниці – захід надзвичайно серйозне і вимагає максимально відповідального підходу. І це, природно, зовсім не випадково, оскільки даний елемент повинен відрізнятися не тільки своїм досить привабливим виглядом, але і бути досить функціональним.

Вибір оптимального матеріалу

Найбільш економічним варіантом, в подібній ситуації, вважаються стільниці, виконані з ПВХ і ДСП, правда, вони, як правило, не відрізняються достатньою міцністю. До того ж, у випадку неакуратне поводження з такими стільницями, вони зазвичай неймовірно швидко починають втрачати свою первісну привабливість, адже вони дуже сильно сприйнятливі до впливу вологи всілякого роду барвників. Однак, при цьому, у подібного роду стільниць також є і свій специфічний плюс – їх, завдяки чудовій пластичності, практично неможливо зламати, навіть випадково впустивши на них який-небудь дуже важкий предмет.

Самим же дорогим рішенням тут, сьогодні, звичайно ж, вважаються кам'яні стільниці. Такого роду вироби, як правило, є надзвичайно міцними, і відрізняються абсолютною несприйнятливістю до подряпин і впливу значних температур. Однак, при цьому, якщо на таку стільницю випадково упустити щось дуже важке, то уникнути досить серйозних пошкоджень, в подібній ситуації, незважаючи на її міцність навряд чи вийде. Крім того, при експлуатації таких виробів також треба бути неймовірно акуратним і з різною скляним посудом, оскільки вона, як відомо, при випадковому падінні на таку кам'яну поверхню може досить легко розбитися.

Зовнішній вигляд

Стільниця для кухні основні нюанси вибору
Другим достатньо важливим критерієм при підборі кухонної стільниці, звичайно ж, вважається її безпосередній зовнішній вигляд і кольорове рішення, яке, в подібній ситуації, обов'язково повинно максимально гармоніювати з навколишньою обстановкою. Найбільш оптимальним рішенням тут, як правило, вважаються стільниці, виконані у досить світлих відтінках, оскільки на таких поверхнях будь-які пошкодження, як відомо, зазвичай практично не виявляються.


Екологічність

Здійснюючи вибір подібного вироби, без всяких сумнівів, також дуже важливо не забувати і про безпосередній екологічності матеріалу. Найбезпечнішими у цьому плані сьогодні, звичайно ж, вважаються вироби, виготовлені з істинно природного каменю. Що ж стосується стільниць, виконаних із синтетичних штучних матеріалів, то вони, як правило, в екстремальних ситуаціях зазвичай починають виділяти різного виду токсичні речовини.