Металевий підлогу як елемент стилю Традиційно металевий підлогу використовується при обробці промислових і складських приміщень, так як метал один із самих твердих і довговічних матеріалів, здатних витримувати важкі навантаження.

На багатьох виробництвах використовуються хімічні речовини, які, при попаданні на підлогу, можуть пошкодити будь-якого підлогового покриття, крім металевого. І навіть при таких навантаженнях і специфічних умовах металевий підлога може експлуатуватися на протязі більше 30 років.

Але сучасна дизайнерська думка не стоїть на місці, а з кожним днем шукає втілення нових ідей. Однією з таких новаторських ідей в області сучасного дизайну стала ідея використання металевого підлоги в житлових приміщеннях, а саме знайшла застосування при оформленні їдалень і кухонь в квартирах.

Декор приміщення за допомогою металевого підлоги свіжа дизайнерська ідея.

Але при всьому багатстві представлених варіантів як нашого, так і зарубіжного виробництва, знайти металеве покриття для своєї квартири буде досить непросто. Причина в тому, що традиційно всі металеві покриття виготовляються, як правило, для промислових приміщень.

Для кухні в стилі хай-тек, металеве покриття підійде найкращим чином і додасть саме ту потрібну гармонію, яка притаманна стилю. Тут можна втілити ідею стилю, вмонтувавши на поверхню світильники, що додасть додаткову чарівність.

Добре підійде металеве покриття для влаштування підлоги в альтанці, на терасі, в місцях відпочинку. Завдяки своїм винятковим властивостям металеве покриття стійко витримує температурні перепади і зовнішні впливи.

Залежно від призначення, товщина металевих профілів може коливатися в діапазоні від 1 до 2 мм. Чим товстіший лист металу до речі techno-steel.ru можна тут techno-steel.ru, тим більше навантаження вона може витримати. Так, наприклад, при облаштуванні мобільних будівель використовуються аркуші невеликої товщини.

Вирішивши використовувати металеве покриття, спочатку необхідно вирівняти підлогу. Потім приступити до планування укладання самого листа. Металеві пластини виготовляються досить великих розмірів, тому, якщо площа приміщення маленька, то відповідно швів на підлозі буде менше.

Для безпосереднього укладання листа нижня частина затирається дротяною щіткою, для того, щоб поверхня листа трималася міцніше при приклеюванні до основної поверхні підлоги. Після влаштування, зайвий клей слід видалити з поверхні за допомогою серветки.

Є й інший спосіб влаштування металевого підлогового покриття. До поверхні підлоги спочатку приклеюється фанера, а тільки потім до поверхні фанери пригвинчуються металеві пластини. Для закладення стиків використовується силіконовий герметик, надлишки якого також необхідно видалити з поверхні.

При проведенні монтажу та подальшої експлуатації металевих покриттів слід уникати впливу електрики на металевий підлогу.