Мідь в декоруванні інтер'єру Мідь є тим металом, який одним з перших з'явився в побуті сучасної людини. В історії часто згадується даний матеріал, який колись поетично називався Венерою.

По суті, мідь відрізняється своєю м'якістю і плавкостью, у зв'язку з чим, якщо її потрібно застосувати до технічної мети, відбувається сплавка з іншими металами – бронзою і латунню. Якщо у вас велика кількість міді, яку просто нікуди дівати, то на даний момент доступний www.pokupka-loma.ru.

Мідь в декоруванні інтер'єру

Зараз мідь успішно можна використовувати в декоративних цілях. Якщо зі смаком підібрати елементи, прикрашені цим матеріалом, то вони вдало впишуться в існуючий дизайн і додатково прикрасять його. Головне в цьому процесі – використовувати все в міру, інакше велика ймовірність, що ваше житло буде нагадувати заводський цех. Мідний декор може бути використаний при облаштуванні робочого кабінету: з неї виробляються ручки для шаф, ящиків або дверей. Мідь є яскравим і самодостатнім металом, тому немає необхідності комбінувати її з іншими блискучими виробами.

Успішно застосовуватися даний матеріал може в кухонному приміщенні: нею декорують сковорідки і каструлі, які автоматично стають «теплими» і «затишними», перетворюючи тим самим інтер'єр. Подібне рішення максимально доречно в тій ситуації, коли в якості стилю була обрана класика. Крім візуальної краси мідь може похвалитися корисністю, адже вона відрізняється антибактеріальними властивостями. У зв'язку з цим, з неї нерідко облаштовують робочі поверхні, які можуть бути встановлені як на кухні, так і у ванній кімнаті.

Що стосується ванних кімнат, то багатьом вже набридли класичні білі кольори, тому фірми-виробники все частіше пропонують інші, альтернативні і більш цікаві варіанти. Модним зараз можна назвати класичний інтер'єр, де посеред ванної кімнати монтується ванна, виготовлена з міді. Подібна ситуація виглядає досить романтично, з чим погодиться кожен користувач, а ось що стосується антибактеріальних властивостей, то вони як не можна до речі, особливо якщо врахувати підвищений рівень вологості в цьому приміщенні.

Насправді, даний матеріал можна назвати універсальним. Він легко впроваджується в такий сучасний стиль хай-тек, для чого мідь начищается і полірується до дзеркального блиску. Даний дизайн легко доповнюється великими елементами лаконічних форм, серед яких можна виділити: світильники геометричної форми, рами для картин і дзеркал або ж настінні панелі, які додатково прикрашаються міддю. Необроблена та неотшлифованная мідь також може знайти застосування при облаштуванні будинку, але краще всього, якщо дизайн – ретро. З її допомогою інтер'єр отримає ефект «затишній старовини». Якщо в кімнаті присутні елементи з міді, то важливо опрацювати освітлення, яке найкраще робити теплим. Таким чином підкреслюється м'яке сяйво даного матеріалу, який відрізняється своїм благородством.

Що ще стосується цього матеріалу, так це його тривалий експлуатаційний термін. Саме з цієї причини її так часто використовували наші з вами предки. Аксесуар і обробка, де використовувалася мідь – максимально практичні, так як вам не дуже скоро доведеться реставрувати або ремонтувати дані елементи. Однак, кожен вид декору, в тому числі і мідний, вимагає належного догляду за собою, тому не варто забувати здійснювати протирання від пилу. До того ж, можна відзначити екологічність даного матеріалу, порівняно з іншими. І як додаток, за своїм кольором мідь сміливо можна назвати універсальною, тому що комбінувати її з іншими відтінками – простіше простого.