Декінг компонентний склад і технологія виготовлення Секрет унікальних характеристик декінг-дошки криється в її компонентному складі і технології виробництва. Над створенням профілю ДПК «трудяться» профільні верстати цехової лінії під управлінням фахівців.

Детальніше: Декінг компонентний склад і технологія виготовлення

Металопластмасова функционные композиції Металопластмасова функционные композиції можна отримати методом просочення каркасів металокерамічних рідкою смолою з подальшою її полімеризацією. Для вивчення впливу загальної пористості, розміру пор і пластмаси на властивості металокерамічних матеріалів були проведені випробування на тертя та зношування пористої бронзи і фрикційного матеріалу типу МК-5.

Детальніше: Металопластмасова функционные композиції

Металевий димар Ідеальним каналом для руху повітряних мас є труби з металу. Хороші аеродинамічні показники забезпечує циліндрична форма, а гладкість поверхні сприяє мінімальному опору.

Детальніше: Металевий димар

Труба пнд технічна Як відомо, труба ПНД технічна в основному застосовується не тільки для зовнішньої прокладки, але і внутрішній. Однозначно можна сказати про те, що такі труби зможуть істотно захистити силові проводки від різних механічних пошкоджень, з чим справляються вони досить непогано.

Детальніше: Труба пнд технічна

Перевага коаксіального димоходу Димоходи служать для виведення назовні відпрацьованих газів після згоряння палива в печах, котлах і камінах. Однак, традиційні системи дуже залежні від погоди за вікном, тому і був розроблений коаксіальний димар, не залежить у своїй роботі ні від сильного вітру, ні від зміни температури.

Детальніше: Перевага коаксіального димоходу

Искрене про Iskra ERO Історія виникнення корпорації Hidria Perles почалася в 1936 році в Швейцарії, а торгова марка Iskra ERO, під якою на російський ринок поставляється практичний, якісний і зручний ручний електроінструмент професійного класу, була заснована трохи пізніше — в 1946-м.

Детальніше: Искрене про Iskra ERO

Ізотерм-2000 і Ізотерм На російському ринку представлені дві моделі конвекторів виробництва російсько-шведського спільного підприємства IZOTERM: «Ізотерм-2000» і «Ізотерм».

Конвектори «Ізотерм-2000» призначені для систем водяного опалення житлових, громадських та виробничих будівель з температурою теплоносія до 100 градусів Цельсія і робочим тиском 10 атмосфер.

Детальніше: Ізотерм-2000 і Ізотерм

Рекомендації по експлуатації ланцюгової електропили Ланцюгова пила на дачі є одним з найбільш затребуваних інструментів, так як потреба у порізки деревини існує постійно: це і ремонтно-будівельні роботи, і догляд за садом, і заготівля дров.

Детальніше: Рекомендації по експлуатації ланцюгової електропили

Якими способами можна відмити мазут Під мазутом прийнято розуміти залишки речовини після переробки нафти. За кольором дана речовина найбільше схоже на темно-коричневий відтінок. Мазут має досить різкий, неприємний і погано выветривающийся запах.

Детальніше: Якими способами можна відмити мазут

10 істин успішної експлуатації електролобзика

1. Під час jigsaws.tkat.ru не потрібно докладати занадто багато зусиль, так як велике навантаження негативно позначається на полотні: пилка починає перегріватися і з часом зовсім стає непридатною для роботи.

Детальніше: 10 істин успішної експлуатації електролобзика