Ізотерм-2000 і Ізотерм На російському ринку представлені дві моделі конвекторів виробництва російсько-шведського спільного підприємства IZOTERM: «Ізотерм-2000» і «Ізотерм».

Конвектори «Ізотерм-2000» призначені для систем водяного опалення житлових, громадських та виробничих будівель з температурою теплоносія до 100 градусів Цельсія і робочим тиском 10 атмосфер.

Конвектори моделі «Ізотерм» ще більш стійкі до високих температур, можуть використовуватись в мережах з температурою теплоносія аж до 130 градусів Цельсія і робочим тиском 10 атмосфер - тобто повністю адаптовані для систем центрального опалення, які поки ще є переважаючими в Росії.

Нагрівальні елементи конвекторів виготовляються з мідних трубок і алюмінієвих пластин, що забезпечує кращу тепловіддачу серед аналогічного www.postroil.com і корозійну стійкість.

В конвекторах передбачено регулювання подачі www.postroil.com за допомогою вбудованого терморегулятора у відповідності з його тепловою потужністю. Це дозволяє в потрібний момент автоматично «зменшити» або «додати» тепло в квартирі. Крім цього, всі моделі оснащуються воздуховыпускным клапаном.