Металевий димар Ідеальним каналом для руху повітряних мас є труби з металу. Хороші аеродинамічні показники забезпечує циліндрична форма, а гладкість поверхні сприяє мінімальному опору.

Адже www.dymohoda.net ідеально підходить для цілей витягування повітря.

Спочатку металеві пластини використовувалися для оновлення димарів з цегли, а згодом з'явилися металеві димарі.

Металеві дымоотводы виготовляють в основному із сталі, має жароміцні властивості. Матеріал повинен мати товщину не менш як 1,5 мм і поздовжні шви металевого листа повинні бути якісними.

Металевий димар
Металеві конструкції димоходів дуже просто встановлюються, мають невелику вагу, тому під час їх установки не потрібно додаткове посилення фундаменту. Такі димоходи підходять для більшості видів печей і котлів, їх можна монтувати у вже встановлені системи опалення.

Металеві димарі бувають двох видів: одностінні і двохстінні. Одностінні дымоотводы – це труба з нержавіючої сталі 0,6 – 1,0 мм товщиною, яка потрібна для виведення диму і газу з температурою близько 400°С. В основному їх монтують у вже встановлені димоходи.

Двухсторонни дымоотводы – дана конструкція складається з внутрішньої і зовнішньої труб, простір між ними наповнене теплоізолюючої сумішшю (кам'яної ватою) приблизно на 30 – 60 мм. Даний шар є перешкодою для утворення конденсату, а також є запорукою пожежної безпеки.