Якими способами можна відмити мазут Під мазутом прийнято розуміти залишки речовини після переробки нафти. За кольором дана речовина найбільше схоже на темно-коричневий відтінок. Мазут має досить різкий, неприємний і погано выветривающийся запах.

Нерідко під час ремонту або будівельних робіт у людини утворюються плями на одязі або руках, від яких позбутися дуже складно. У даній статті буде описана детальна інструкція про те, якими способами можна позбутися від плям з мазутом.

Інструкція

Якщо частинки мазуту потрапили на шкіру рук, то краще всього скористатися будь-яким миючим засобом, наприклад пральним порошком. Для цього потрібно взяти невелику кількість порошку і ретельно розтерти їм забруднену ділянку рук. Після того, як пляма відмито з рук їх необхідно просто добре сполоснути під струменем теплої води. Точно також можна використовувати і звичайне господарське мило, але тільки відмивати їм буде трохи складніше і довше.

Також щоб позбутися від плям мазуту на руках можна використовувати спеціальні крем-пасти. Їх можна знайти майже в кожній сучасної косметичної компанії. Плюс цього засобу в тому, що в ньому не міститься розчинник, який значно погіршує стан вашої шкіри. Крім цього такий засіб здатне не тільки відчищати плями від мазуту, але також ще і від сажі, нафти і олійних продуктів.

Якщо домашня тварина посадив собі на шерсть мазутна пляма, то є одне єдине засіб яке зможе допомогти це соняшникову олію і шампунь. Спочатку необхідно взяти невелику кількість олії і ретельно розтерти область плями. Потім всю шерсть рекомендовано помити спеціальним шампунем для тварин. Рослинна олія здатне ефективно вивести пляму мазуту і не нашкодити здоров'ю вихованця.

Якими способами можна відмити мазут
Що стосується позбавлення плями від мазуту на одязі то це найбільш непроста і нелегка задача.

Щоб усунути пляму потрібно використовувати такі засоби: уайт-спирт, гас або бензин. Всі ці перераховані речовини можна знайти в будь-якому будівельному магазині.

Обробляти поверхню одягу необхідно особливо обережно з використанням чистого ватного тампона. Тільки стежте за тим, щоб ні одне з цих речовин не потрапляло на чисті ділянки одягу. Після очищення речі потрібно просто випрати при 60 градусах з використанням порошку.

Щоб відчистити мазут з твердих поверхонь також використовують звичайні розчинники та очищувачі. Користуватися ними треба відповідно до інструкції, яка буде вказана на упаковці.