Металопластмасова функционные композиції Металопластмасова функционные композиції можна отримати методом просочення каркасів металокерамічних рідкою смолою з подальшою її полімеризацією. Для вивчення впливу загальної пористості, розміру пор і пластмаси на властивості металокерамічних матеріалів були проведені випробування на тертя та зношування пористої бронзи і фрикційного матеріалу типу МК-5.

Коли необхідні www.kran-magazin.ru, то потрібно купувати їх у перевірених виробників, які вже давно добре зарекомендували себе на ринку.

Досліджувалися зразки різної пористості з різними розмірами пор (від 80 до 800 мікрон) і зразки високої пористості, просочені фенолфор-мальдегидной термореактивною смолою. Випробування проводилися на трехпальчиковой машині тертя при постійній швидкості ковзання, що дорівнює 15,3 м/сек і змінного навантаження: від 0,6 до 20 кГ/см2, в масляній ванні і насухо. Застосовувались зразки розміром 0,10 Х 10 мм.

Металопластмасова функционные композиції

Під час випробувань за допомогою потенціометра проводилася реєстрація зміни моменту тертя, зносу і температури зразків. Дослідження показали, що за умов проведення випробувань, збільшення загальної пористості та розміру пор у загальному приводить до збільшення коефіцієнта тертя і зносостійкості досліджених матеріалів.

Просочення зразків фенолформальдегідної термореактивною смолою призводить при терті в олії до стабілізації і підвищення коефіцієнта тертя із збереженням рівня зносостійкості. Характерною особливістю поточної п'ятирічки є істотне зближення темпів зростання виробництва засобів виробництва і виробництва предметів споживання.

Якщо раніше коефіцієнт випередження середньорічних темпів приросту засобів виробництва порівняно із середньорічними темпами приросту предметів споживання у промисловості становив 1,46, то в поточній п'ятирічці цей коефіцієнт зменшується до 1,1, причому, зростання всієї промислової продукції відбувається більш високими темпами, ніж торік.