10 істин успішної експлуатації електролобзика

1. Під час jigsaws.tkat.ru не потрібно докладати занадто багато зусиль, так як велике навантаження негативно позначається на полотні: пилка починає перегріватися і з часом зовсім стає непридатною для роботи.


2. Якщо вам необхідно розпиляти колоду прямо, то для цієї мети краще всього підійде товсте полотно. Завдяки його товщині, лінія розпилу буде рівнею і точніше. Положення лобзика буде стабільним. І навпаки: для фігурного вирізки краще використовувати більш тонке полотно.


3. Перед початком роботи обов'язково перевірте полотно. Воно не повинно бути тупим. Щоб розпилювання було ідеально рівна, необхідно підточити полотно. Тоді результат вас порадує.


4. У тому випадку, якщо обороти двигуна невисокі, необхідно дотримуватися так звані перекури в роботі. Вони повинні бути невеликими, але частими. Це допоможе запобігти перегріву двигуна. Якщо ви використовуєте такі матеріали, як полістирол, нержавійку або органічне скло, то двигун обов'язково потрібно охолоджувати. Це можна зробити за допомогою мильного розчину, масла для автомобілів або звичайної води. Потрібно пам'ятати і про те, що внутрішні деталі лобзика потрібно регулярно змащувати.


5. Бувають випадки, що під час роботи електролобзик починає «вести себе» по-іншому. Не так, як повинен. Не варто переживати. Можливо, графітові щітки злегка зжили себе. Просто придбайте нові. Змінити їх можна самостійно, це дуже легко.


6. Запам'ятайте: за електричним лобзиком необхідно ретельно доглядати: очищати внутрішні деталі від пилу, берегти від вологи. 7. Якщо провід електролобзика пошкодився, а механічні пошкодження дають про себе знати, то необхідно відразу ж замінити шнур живлення. Це допоможе уникнути травм.


8. Для роботи з пластиком найкраще підійде швидкісна різання від 16 ходів на секунду.


9. Щоб робота з електричним лобзиком була безпечною і не приносила травм, для тонких металевих матеріалів використовуйте аркуш фанери, підклавши його під низ.


10. Важливо врахувати ще одне: для кожного матеріалу існує певний рівень розгойдування маятника, природно, якщо на вашій моделі електричного лобзика є така функція. Як це діє? Дуже просто: для твердих матеріалів краще використовувати найменшу амплітуду коливань, а для розпилювання м'якої деревини, навпаки, — найвищу. Існує і третій режим — без розгойдування. Він необхідний для того, щоб вирізати з дерева або металевих матеріалів різні фігури. Однак це дуже складний процес, адже під час роботи невелика частина отриманої фігури може відколотися. Будьте обережні!


Головна помилка — те, що більшість людей не читають інструкцію та рекомендації до роботи jigsaws.tkat.ru. Щоб ваш інструмент працював належним чином, перед початком роботи обов'язково прочитайте всю інформацію від виробників!