Сучасний ринок інструментів Сьогодні ринок інструменту досить розвинений, що пов'язано з збільшенням вкладів в будівельні та відновлювальні роботи у великих містах. Тим більше, постачання інструменту зараз стабільні, а на ринок практично не потрапляє нелегальна продукція.

У зв'язку з цим, останні кілька років продаж інструменту зростають на 15-20 відсотків щорічно, великою популярністю користується токарний верстат настільний. Якщо раніше, в основному, продавався тільки аматорський інструмент, то сьогодні зріс попит на покупку професійного обладнання. Продаж витратних матеріалів також зросли і становлять сьогодні практично половину від продажів.

Вітчизняний ринок представлений, в основному, імпортним обладнанням, що становить майже 90 відсотків від загальної кількості. Вітчизняні фірми, відповідно, займають сегмент 10-15%. Якщо вам потрібна спеціальна техніка, приміром прочистная машина за хорошою ціною, звертайтеся до компанії, сайт якої доступний за посиланням.

Можна виділити чотири основних категорії торгових марок: це світові бренди, вітчизняні марки, китайські бренди і ринок інструментів, який тільки розвивається - техніка вироблена в Китаї, але під торговими марками відомих зарубіжних компаній. На ринку виробництва електричного будівельного і ремонтного інструменту сильно значення кооперації. Це означає, що складальні китайські підприємства випускають обладнання за схемами і документами відомих брендів, а матеріали і складові частини закуповуються в Китаї.

В залежності від вартості інструменту, можуть змінюватися комплектуючі, після чого техніка надходить на продаж на ринок різних країн. Тому на ринку можна побачити інструмент, який йде під однією торговою маркою, але зроблений в різних країнах. Ця практика використовується заводами по всьому світу, завдяки чому, з'являються заводи зі спеціалізацією по вузькому увазі вироблених електроінструментів.