Бетононасос в будівництві Незамінною будівельною сумішшю є бетон. Він застосовується для зведення різних будівель, спорудження басейнів, терас, а також і їх ремонту і оновлення.

Детальніше: Бетононасос в будівництві

Застосування керамзиту фракції 5-10 в будівництві Самий дрібний керамзит фр. 5-10 (дрібніше тільки керамзитовий пісок) — один з найбільш затребуваних будівельних сипучих матеріалів з спученої глини незважаючи на більш високу вартість.

Детальніше: Застосування керамзиту фракції 5-10 в будівництві

Поради щодо заделыванию подряпин на ламінаті Ламінат є однозначно найкращим матеріалом для обробки підлоги, імітує справжню деревини. Однак процес експлуатації даного матеріалу повинен бути досить делікатним: особливо слід уникати грубих механічних впливів гострими предметами.

Детальніше: Поради щодо заделыванию подряпин на ламінаті

Укладання тришарової паркетної дошки на основу з фанери Для основи під укладання тришарової дошки відмінно підходить вологостійка фанера. Фанера приклеюється і прибивають швидким монтажем до бетонній підлозі або якщо підлога дерев'яна, то прикручується саморізами по дереву і приклеюється на клей ПВА.

Детальніше: Укладання тришарової паркетної дошки на основу з фанери

Як зробити гідроізоляцію підвального приміщення Дуже часто при будівництві власного будинку, під нею робиться підвальне приміщення, яке може використовуватися для різних цілей. Незалежно від призначення, підвал повинен бути захищений від підземних вод і підвищеної вологості, інакше, у нього розвинеться цвіль, грибок, бактерії.

Детальніше: Як зробити гідроізоляцію підвального приміщення

Рекомендації по догляду за кондиціонером При неправильній експлуатації кондиціонера, його перша поломка, виходячи зі статистики, трапляється через 2 – 3 роки після покупки. Найчастіше вони просто відмовляються включатися, якщо трохи змінити режим роботи.

Детальніше: Рекомендації по догляду за кондиціонером

Пінопласт як утеплювач У наш час є чимало різноманітних будівельних матеріалів, використовуваних в якості утеплювача, але, великим попитом продовжує користуватися пінопласт. Це – найбільш популярний теплоізоляційний матеріал, який знаходить застосування як в індивідуальному, так і в масовому будівництві.

Детальніше: Пінопласт як утеплювач

Різновиди будівельних валиків Сучасну будівельну сферу важко уявити без використання валиків, які застосовуються як в малярних цілях, так і для ущільнення покриттів. Винайшли його в середині двадцятого століття, та новий виріб з ходу завоювала значну популярність.

Детальніше: Різновиди будівельних валиків

Самостійний настил килимових покриттів Килимові покриття виробляються у вигляді рулонів і можуть мати як природний, так і синтетичний матеріал і виготовлятися з одного і двох шарів основи. Найбільш популярні матеріали ворси – вовна, сизаль і різні полімери.

Детальніше: Самостійний настил килимових покриттів

Як продовжити життя паркету Вважається, що паркет як підлогове покриття – це щось архаїчне і непрактично. Однак, з урахуванням повороту сучасного дизайну інтер'єру в бік класики паркетна укладання переживає другу молодість.

Детальніше: Як продовжити життя паркету