Сучасні пиломатеріали в будівництві Дерево здавна вважається одним з найбільш багатогранних матеріалів, що застосовуються людством для облаштування та будівництва житла.

І це не випадково, так як деревина, не вважаючи її суто естетичної привабливості, володіє високою міцністю, але, в той же час, пластичністю, високою стійкістю до агресивних впливів атмосферних впливів, а так само тепло і шумоізоляцію.

З дерева, при бажанні можна зробити практично все: від банального черпака для води, до танка, винайденого Леонардо да Вінчі, було б терпіння і певна частка фантазії.

Не залишається забутою деревина і в сучасному будівництві, з тією лише різницею, що якщо раніше для побудови найбільш затребуваним вважалися колоду або брус, то зараз на перше місце за популярністю, вийшла суха, обрізна стругана дошка, яка є найбільш дорогим матеріалом, так як:

  • на відміну від альтернативних, більш дешевих матеріалів (ДСП, ДВП, клеєні меблеві щити), дошка є повністю натуральним продуктом;

  • виробництво якісної сухий, струганої, обрізної дошки вимагає великих енерго-та трудовитрат. Для отримання подібної продукції не минути розпускання колоди, подальшої сушіння, обрізування, стругання, що ні як не може сприяти її здешевлення;

  • стругані, обрізні пиломатеріали, є найбільш естетично привабливими в оформленні декору, і це, мабуть, основна причина їх високого статусу в пріоритетах забудовників.
  • Так само в сучасному будівництві все більшим попитом користуються такі пиломатеріали: обрізна дошка, брус, брусок, вагонка і т.д. Перед тим, як потрапити до замовника, вся деревина проходить попередню обробку. Відповідно пиломатеріали класифікуються на сухі (доведені у спеціальних камерах), як дошка обрізна, еввровагонка, клеєний брус, Блок-Хаус, підлогова, шпунтована дошка, і дошки природної вологості і свежеспиленная.

    Суха дошка являє собою пиломатеріали, висушені примусово в спеціальних сушильних камерах. За умови дотримання сучасних технологій, досягається сушка дошки без порушення її цілісності, деформації, а так само без втрати нею фізико-механічних властивостей. Після сушіння в деревині відсутні грибкові і цвілеві поразки, збільшується міцність продукції, підвищуються вологовідштовхувальні властивості.

    Дошка природної сушки отримана в процесі природної сушки дошки на протязі певного часу відкрито на повітрі, під навісом. Область застосування - фундаментні опалубки, будівельні щити, при виготовленні покрівлі, будівництво парканів.

    Втім, у виборі пиломатеріалів, краще звернутися до професіонала - консультанта, який допоможе вам визначитися у відповідному саме для ваших потреб в продукті.