Труби. Як вибрати довговічну трубу Багато стикаються з проблемою вибору труб. Найчастіше це пов'язано з тим, що використання старих вже неможливо. Або вони зносилися, або псують якість води і так далі.

При підборі нових труб важливо визначити головний критерій – функцію, яку ви на ці труби збираєтеся покласти. Тобто для водопостачання підходить один тип, для опалювальних систем інший, для теплих підлог – третій.

Для водопроводу можна вибрати і металеві труби. Але їх нестійкість до процесів корозії є великим недоліком. Тут на допомогу приходять нові технології і хорошим замінником металевих труб стають пластикові труби, а саме труби з ПВХ (полівінілхлориду). Такі труби придатні для використання в найрізноманітніших побутових умовах. Вони добре підходять і для відведення каналізаційних стоків, та для водопровідних магістралей, а в окремих випадках, навіть для подачі газу в будинку.

Термін служби таких труб досить високий, Вони стійкі до процесів корозії. Навіть перебуваючи в умовах високої вологості – вони не пошкоджуються гниллю та іншим небажаним процесам. Тому підходять для встановлення у ванних кімнатах. Якщо труби знаходяться під впливом дощу і брудної води, не років на них не утворюється, за рахунок гладкої поверхні, тим самим гарантуючи вам довговічність їх використання.

Труби. Як вибрати довговічну трубу
Труби. Як вибрати довговічну трубу

Вартість таких труб низька, в порівнянні з металевими, монтувати їх легше, адже вони мають гнучку структуру і у багато разів легше труб з металу. При необхідності, такі труби легше замінити.

Однак і металеві trubstk.гиимеют переваги, про які треба сказати. Труби з металу легше переносять мінусові температури, Тому добре підходять для використання поза приміщеннями.

Таким чином, для заміни старих або прокладання нових труб всередині приміщення добре підійдуть полівінілхлоридні труби, а ось для використання за межами приміщень краще всього підійдуть саме металеві труби.

Труби. Як вибрати довговічну трубу
Труби. Як вибрати довговічну трубу

Сьогодні широко використовуються труби, які поєднали в собі позитивні сторони обох категорій, це – металопластикові труби. Вони відмінно підходять для опалювальних систем, водопостачання і т. д. Головними їх перевагами є: стійкість до перепадів тиску в системі, вони здатні витримувати високі температури, важать легше металевих, володіють хорошою звукоізоляцією і служать дуже довго. Недоліком таких труб є те, що монтувати їх слід акуратно і не скручувати їх по спіралі, це може пошкодити алюмінієвий шар.

Тому, вибираючи труби, орієнтуйтеся на те, чого ви від них хочете, в яких умовах вони повинні працювати, для якої мети призначені.