Етапи ремонту ванної кімнати Якщо все-таки ваші руки дійшли до ванної кімнати, то готуйтеся до того, що доведеться міняти багато чого: сантехніку, труби, підлогове і настінне покриття.

Передбачається цілий комплекс ремонтних робіт, які потрібно виконати, як можна раніше. Тому, без складання плану вам просто не обійтися, у нього варто внести всі витрати на матеріали і інструменти.

Коли проводиться www.paladin66.ru можна бути впевненими в якості робіт. Крім того, знадобиться заздалегідь розподіляти свій бюджет, щоб цей захід не виявилося дуже витратним.

Перша у списку, це видалення всього, що потрібно замінити, для цього використовуємо інструменти і здираємо плитку на стіні. Потім, тільки тут буде складніше, проробляємо теж саме, вже на підлозі, таким чином, ви очистите поверхні.

Етапи ремонту ванної кімнати
Наступний етап, це заміна трубопроводів, тут краще скористатися послугами слюсарів, які, за невелику плату, виконають за вас цю роботу. Після, як тільки подачу водопостачання замінили, можна оновити і сантехніку, наприклад, придбати душову кабінку.

Все це дуже добре, тепер займаємося прибиранням і готуємо поверхні до ремонту. На підлогу використовуємо цементний розчин, щоб трохи вирівняти його, потім укладаємо керамічну плитку. Вона і по міцності краще, та й варіації кольорів, можна легко підібрати, щоб не було однотонної забарвлення.

Що стосується стін, то тут два варіанти: застосувати кахель, або обшити пластиковими панелями, друге більш переважно. Так поверхня буде менше насичуватися вологою, так і прибирання проводити легше. У самому кінці, займаємося установкою сантехніки і, де треба, підправляємо результати ремонту.