Переваги підлоги з пробки Сьогодні коркове покриття для підлоги стрімко входить в моду. Хоча справа не тільки в моді, пробка – це екологічно чистий матеріал, і синтетичних аналогів такого матеріалу сьогодні немає..

Пробку використовували не тільки підлоги, але і як покрівельний матеріал, накриваючи ним, дахи палаців та інших споруд.

Пробка – це верхній шар коркового дерева, знімають кору з дерева вручну, коли дереву виповнилося 24 - 30 років, наступного разу, коли можна повторно зняти кору буде не раніше ніж через 10 років. Неповторні властивості цього матеріалу можна пояснити за рахунок його унікальної структури і складу. Завдяки цим властивостям, пробка може успішно замінити багато оздоблювальні матеріали. Цей матеріал прекрасно доповнить дизайн будь-якого приміщення, відмінно поєднуючись з іншими матеріалами, що дає можливість дизайнеру створити неповторний вигляд будь-якого приміщення.

Переваги підлоги з пробки
Тепер поговоримо про переваги пробкового покриття. Перше – це природний матеріал, який не містить різних домішок і добавок, не накопичує пил і статичну електрику. Друге - пробка володіє хорошими амортизаційними характеристиками, завдяки цій властивості, по підлозі зручно і приємно ходити босими ногами. Третє - пробкова підлога не слизький, що погодьтеся дуже важливо, особливо в приміщеннях з підвищеною вологістю. Четверте - у цього матеріалу прекрасні природні теплоізоляційні властивості, вони будуть тримати оптимальну температуру, навіть коли на вулиці холодно або жарко. Завдяки унікальному складу такої підлога не пропускає вологу, його можна використовувати на кухні та у ванній кімнаті.

П'яте – пробка прекрасно поглинає звук, що дозволяє безшумно пересуватися по такій підлозі, це особливо актуально, коли внизу під вами знаходяться сусіди. Такі підлоги не вимагають додаткового догляду, досить простий вологого прибирання.