Укладання тришарової паркетної дошки на основу з фанери Для основи під укладання тришарової дошки відмінно підходить вологостійка фанера. Фанера приклеюється і прибивають швидким монтажем до бетонній підлозі або якщо підлога дерев'яна, то прикручується саморізами по дереву і приклеюється на клей ПВА.

Потім фанера шліфується, щоб видалити нерівності і перепади.

Тришарова паркетна дошка укладається на двокомпонентний клей для паркету або ж без клею на підкладку як ламінат. Якщо дошка укладається на клей, то в цьому випадку клей наноситься на поверхню рівномірно зубчастим шпателем. Дошка укладається на клей рядами і фіксується на замках. Для якісного дотику паркетної дошки або як її називають на Україні lispromgrup.com з основою на замках кожна дошку прибивають цвяхами з пневмопістолети. А так само кожну дошку треба добивати добойником спеціально призначеним для паркету. Зазори біля стін підбиваються клинцем, щоб дошка при добиванні не ковзала по клею і не порушувала рівність укладання.

Розбіжність між планками повинна становити не менш як на третину попередньої дошки. Добивати паркет треба акуратно, що б добійник не зіскочив і не пошкодив поверхню дошки. Якщо дошка вже під лаком або ж під маслом укладати треба з великою обережністю, так як шліфуванні вона не підлягає, а якщо і доведеться шліфувати, то всю поверхню покладеного паркету

Для укладання знадобиться електролобзик, добійник, лінійка, компресор зі спеціальним пневматичним пістолетом, металевий куточок і олівець.