Як покласти лінолеум на лінолеум Зараз, лінолеум є якісним покриттям, якому віддають перевагу більшість людей, які вирішили оновити підлогу у своїх квартирах на довгий час. Працювати з лінолеумом простіше, ніж з іншими видами покриття.

Найголовніше під час роботи стежити за тим, щоб поверхня була рівною, запобігти утворенню дефектів (бульбашки або вм'ятини). Саме це і є причиною того, що старе покриття найчастіше видаляють. Однак, можна обійтися і без цього, постеливши нове покриття на старе.

Процес виконання роботи дуже простий:

• Звільніть простір від меблів, що знаходиться в кімнаті. Так як знадобитися час, для того, щоб лінолеум отлежался в необхідному стані перед процесом наклеювання.

• Дуже важливо прибрати плінтуса перед початком процесу укладання лінолеуму. Якщо попереднє покриття не рівний, або не приклеєний лінолеум, рекомендується його прибрати. Якщо ж старе покриття зроблено добре, його можна залишити в якості утеплювача.

• Зробіть правильні заміри кімнати. Підберіть лінолеум таким способом, щоб не розкроювати його на частини, а робити покриття цілісно.

• Рекомендується розрівняти підлогу перед початком покриття. Робити це за допомогою ґрунту, після його висихання, видалити дефекти поверхні за допомогою шкурки.

• Розгорнути лінолеум і дати йому відлежатися деякий час (від 2 до 48 годин). Головне стежити за правильністю виконання процесу, щоб лінолеум лягав рівно.

Лінолеум необхідно обрізати, враховуючи периметр обраного приміщення, за допомогою шевського ножа.

• Далі починаємо процес наклеювання. Потрібно відігнути частину лінолеуму і промазати клеєм ПВА, або іншим, заздалегідь вибраним, за допомогою шпателя. Даний алгоритм повторюємо до завершення роботи. Дуже важливо під час процесу стежити за тим, щоб не утворювалися бульбашки.

• На останньому етапі потрібно закласти шви, після виконаної роботи можна закріплювати плінтус.