Як правильно пофарбувати вагонку Вагонка це досить популярний оздоблювальний матеріал на сьогоднішній час. Його використовують для оздоблення, наприклад, приміщення в квартирі, а також для обробки підлоги і стін в лазні або на веранді.

Вагонка зроблена виключно з хвойних порід дерев найбільше підходить для обробки поверхні будинку. Так як якщо таким обробним матеріалом обробляти лазню, то є великий ризик, що при сильному нагріванні зламу зможе зайнятися. Самий (найкращий) варіант для лазні або сауни це липа. У будь-якому разі після того як поверхня обошьете вагонкою її потрібно буде або пофарбувати, або просочити спеціальними антисептичними засобами. Але іноді трапляється необхідність у проведенні подібних заходів. У даній статті буде написано про те, як правильно і чим пофарбувати поверхню оброблений вагонкою.

Інструкція

Насправді процес фарбування буде залежати тільки від того, де знаходиться цей обробний матеріал. Тобто, які кліматичні і механічні дії будуть впливати на поверхню вагонки. Головне завдання при фарбуванні вагонки це зробити так щоб була видна структура дерева, а також, щоб поверхня набула необхідний відтінок і при цьому покриття не повинно вбирати в себе пил, бруд і воду.

Як правильно пофарбувати вагонку
Якщо, приміром, обшиті вагонкою стіни в будинку, то спочатку їх необхідно буде покрити таким засобом як морилка, яка в даній ситуації прослужить відмінним антисептичним засобом. Сама морилка існує різних відтінків. Для того щоб створити необхідний колір швидше за все буде потрібно два відтінки морилки один кольоровий, а інший безбарвний. З цих двох фарб треба буде зробити необхідний і бажаний колір. Для того щоб покрити поверхню фарбою найкраще використовувати пензлик. Тільки дуже уважно необхідно стежити за тим, щоб не з'являлися патьоки, які будуть дуже помітні на дерев'яній поверхні.

При фарбуванні зовнішнього приміщення спочатку необхідно ретельно очистити поверхню від забруднень. Потім доведеться ще, і відбілити поверхню дерева, використовуючи спеціальний відбілювач. Якщо хтось не бажає відбілювати, то можна покрити поверхню морилкою. Після морилки потрібно буде обов'язково загрунтувати поверхню і дочекатися поки грунтовка просохне. Потім можна буде приступати до фарбування вертикальних поверхонь з допомогою аквакраски.