Проектування і будівництво виробничих будівель Промислове будівля являє собою основний елемент будь-якої структури виробництва, призначеної для складської, службової, побутової і іншої діяльності. При glavrp.ru необхідно чітко слідувати всім технологічним вимогам, які дозволять звести якісну і надійну споруду, що забезпечує технічні та економічні показники.

Будівлі такого типу не тільки повинні гармоніювати з навколишнім ландшафтом, але і мати можливість розширення. Всі капітальні вкладення в підсумку повинні окупитися.

Проектування і будівництво виробничих будівель

Основа будь-якої будівлі – її кінцева мета використання, одним словом – технологія. На початку проекту, головний технолог і проектувальник збираються разом і обговорюють деталі, грунтуючись на технологічно-виробничу схему. Головний момент – забезпечення будівлі усіма умовами, які потрібні для надійного та безупинної роботи підприємства. При проектуванні необхідно чітко слідувати кінцевим призначенням споруди, з урахуванням різних особливостей у плані технологій та іншої специфіки. Найбільш важливе значення для надійної роботи підприємства є правильність розміщення інженерних комунікацій, які повинні працювати без перебоїв.

Більшість сучасних виробничих споруд оснащуються високими стелями, великими отворами, стінами і стелями, до яких кріпиться різноманітне технічне обладнання. При проектуванні кожна деталь повинна враховуватися, щоб забезпечити довговічність, надійність і якість конструкції. Під час проектування каркаса необхідно враховувати можливість наявності вантажопідйомного та вібраційного обладнання. Приміром, якщо на виробництві є кранове обладнання, то необхідно забезпечити його підкрановими шляхами, в свою чергу, вони можуть бути підвісними або консольними, що також враховується при проектуванні. Також на кінцевий результат впливає можливість виникнення пожеж або вибухів на підприємстві і зовнішнє навколишнє середовище.

Також, чимало уваги приділяють зовнішньому виглядові споруди, оснащуючи його якісною як зовнішньої, так і внутрішньої облицюванням, що відповідає технічним параметрам, що забезпечить комфортне і безпечне перебування всередині будівлі всіх співробітників.

Основні етапи при будівництві будівлі виробничого типу:

• облаштування фундаменту і ізоляційні роботи;
• виробництво монтажу каркаса, перегородок, перекриттів та іншого;
• облаштування фасаду, монтаж покрівлі та стін;
• прокладка комунікацій під підлогою будинку, забезпечення фундаменту для різного технологічного устаткування;
• влаштування високоміцних підлог для промисловості;
• установка різних інженерних систем;
• установка обладнання;
• роботи по обробці;
• роботи, передбачувані налагодження та запуск обладнання.