Затиральна машина для бетону, як вибрати Займаючись заливкою бетонних підлог на значних площах, неможливо обійтися виключно ручною працею. Особливо це стосується загладжування та затирання поверхні після того, як бетон застигне.

Застосування в таких випадках спеціальної затирочної машини по бетону значно полегшує завдання, і допомагає в короткі терміни надати свежезалитому бетонній підлозі товарний вигляд.

Агрегат по затірці бетону складається з трьох основних частин:

1. Рама. Як правило, має дискообразную форму і довгу рукоятку: саме на рамі кріпляться всі інші вузли і деталі механізму.

2. Мотор. Буває електричним або бензиновим. Але іноді в якості палива установки може виступити і дизель: як правило, мова в такому випадку йде про самохідних агрегатах значної потужності.

3. Роторна насадка. Має вигляд вентилятора з лопатями спеціальної форми, які, обертаючись, і виробляють затирання бетону або стяжки.

Вибираючи підходящий для себе затиральний агрегат по бетону, слід звернути увагу на такі його деталі:

• Тип мотора. Електричні машини завжди залежні від наявності поруч джерела живлення, бензинові в цьому відношенні – більш універсальні. З іншого боку, за наявності шкідливих вихлопів при роботі усередині приміщень бензиновий тип двигуна мало підійде.

• Кількість роторів. Агрегати для затирання бетону бувають однороторными і двухроторными. Остання різновиди відрізняється більшою потужністю, і призначається для роботи на підставах великою площею. Як правило, ці самохідні механізми оснащені спеціальним сидінням, де сидить оператор.

• Діаметри роторів. Чим більше діаметр, тим потужніше агрегат: він може коливатися від 30 до 120 див. Оснащеність другим ротором збільшує захоплену машиною площа майже на 40%.

• Розміри лопатей. Лопаті затирочних машин нагадують своїм пристроєм ножі, зрізують у процесі обертання виступи на стяжці і бетоні.

Затиральна машина для бетону, як вибрати

Існують відмінності і по потужності двигуна, залежить від розмірів лопатей. Іноді при малій потужності двигуна виробник намагається надолужити за рахунок збільшення числа оборотів, що завжди призводить до більш швидкого зносу деталей. Також неабиякою значення має зручність ручки-власника і простота управління. Пристрій від відомого виробника забезпечить не тільки тривалу безперебійну роботу, але і якісне обслуговування в сервісних центрах.