Пробкова підлога як правильно здійснити вибір Зараз, виконані з пробки підлогові покриття користуються досить-таки солідну популярністю. І це, природно, зовсім не випадково, адже вони відрізняються не тільки своїм чудовим якістю і надійністю, але і просто неймовірними експлуатаційними показниками.

Найбільш значущі плюси

В якості головних переваг, у покриттів подібного типу, можна виділити наступні важливі моменти:
1. Абсолютну натуральність. Незважаючи на свою досить солідну вартість, дане покриття вважається повністю безпечним для людини. До того ж, воно також є ще і гіпоалергенним, а значить, його можна без всяких побоювань застосовувати при облаштуванні абсолютно будь-яких приміщень.
2. Прекрасні теплоізоляційні якості. Покриття з пробки мають особливу пористу структуру з присутністю безлічі невеликих повітряних бульбашок, що як раз і забезпечує такій підлозі чудові теплоізоляційні показники. На дотик, даного роду покриття, зазвичай виходять досить теплі, завдяки чому вони вважаються відмінним варіантом при облаштуванні дитячих кімнат.
3. Чудові звукоізоляційні властивості. Досить висока пористість у подібного матеріалу також досить серйозно сприяє і чудовій звукопоглинання. Тут, правда, слід зазначити, що все це стосується лише тих покриттів, які мають товщину не менше 3 мм.
4. Повна хімічна нейтральність. Виконані з пробки покриття відрізняються неймовірно високою стійкістю практично до всіх видів застосовуваних у побуті миючих складів.

Як правильно вибирати пробкові підлоги?

Пробкова підлога як правильно здійснити вибір
Здійснюючи вибір подібного роду підлогового покриття, перш за все, звичайно ж, дуже важливо обов'язково враховувати його передбачуване призначення. Так, наприклад, спеціальний корковий шпон чудово підходить практично для всіх типів приміщень. Обумовлено це тим, що він є абсолютно екологічним, чудово миється і абсолютно не пропускає вологу. Щоправда, за таке задоволення потрібно заплатити чималу суму.

Якщо ж говорити безпосередньо про виконану із пробки плитці, то вона цілком може застосовуватися в приміщеннях з абсолютно будь-якими показниками вологості. Правда, через свою порівняно невеликої товщини, вона, як правило, не відрізняється належним рівнем звукоізоляції, та й, до того ж, перед її укладанням робочу поверхню в обов'язковому порядку потрібно піддавати вельми ретельного вирівнювання.