Ідеї для дизайну інтер'єру тепла підлога Традиційне опалення у вигляді радіаторів і обігрівачів поступово змінюється новою системою, яка називається - тепла підлога. Його перевага полягає в тому, що, незалежно від температури за вікном, ви можете ходити по будинку босоніж і не боятися підхопити застуду.

Це відбувається завдяки тому, що тепло від таких підлог розподіляється рівномірно, в залежності від висоти приміщення.


Що слід знати, приступаючи до установки теплих підлог?

Як відомо, теплі підлоги бувають електричними і водяними. Останні складаються з труб, наповнених гарячою водою, а електричні нагріваються завдяки кабелю, плівці або спеціальним матів, які живляться від мережі.

На користь вибору теплої підлоги для вашого житла служать наступні характеристики:

 • тепле повітря не збирається вгорі, як при радіаторному опаленні, а знаходиться біля ніг господарів;

 • таке опалення є невидимим, звільняє простір і не псує естетичного вигляду кімнати;

 • тепла підлога надійний і простий в експлуатації;

 • його можна покрити будь-яким матеріалом: плиткою, паркетом, ламінатом і навіть ковроліном.
 • Таке інноваційне опалення можливо встановити в будь-якій кімнаті вашого будинку. Найчастіше тепла підлога використовують для обігріву ванної або кухні, однак в залежності від вашого рішення, така система може бути встановлена в будь-якій іншій кімнаті або у всьому будинку.

  Цікаві дизайнерські рішення, з урахуванням використання теплої підлоги, вам підкажуть фахівці студії дизайну інтер'єру «Antonovich Design». У запропонованих каталогах ви також зможете ознайомитися з варіантами укладання теплої підлоги і матеріалами, з яких його виготовляють.

  Ідеї для дизайну інтер'єру тепла підлога

  Тепла підлога буває різним...

  Кабельний підлога є найбільш затребуваним, оскільки може використовуватися в кімнаті з будь плануванням і площею. Однак такий кабель слід покрити цементним розчином, що «відбере» від 3 до 5 см висоти приміщення.

  У тому випадку, якщо у вас не дуже високі стелі, зверніть увагу на підлогу з нагрівальних матів. Вони розміщуються на самоклеючій сітці, яку можна укладати на стяжку, а не під неї.

  Ще більш тонким варіантом теплої підлоги є інфрачервона плівка або так званий плівковий підлогу. Завдяки нагрівальним елементам, які припаюються до теплопровідної плівці, він досить швидко нагрівається. Втім, для кухні, ванної та інших кімнат з підвищеною вологістю він не підходить.

  Установка теплої підлоги має чимало особливостей, в яких важко розібратися без кваліфікованої допомоги фахівців. Тому, щоб уникнути марних фінансових і тимчасових втрат, краще звернутися в спеціалізовані організації, де вам допоможуть у встановленні сучасного опалення.

  Матеріал надано студією дизайну - antonovich-design.com.ua