Головні достоїнства піноблоків Останнім часом стало надзвичайно модним будівництво будинків з піноблоків. Їх прекрасні ізоляційні властивості були по достоїнству оцінені фахівцями в області зведення будівель, і ось вже в тисячах котеджів і особняків живуть сім'ї, які вибрали в якості матеріалу для будівництва свого будинку піноблоки.

І це зрозуміло, оскільки мало які з доступних нині будівельних матеріалів можуть похвалитися такою теплоізоляцією і шумоізоляцією, що так важливо в століття високих цін на енергоносії. Всього 1 сантиметр піноблоку замінює 10 сантиметрів цегли! А це означає, що зовнішня стіна шириною в 40 сантиметрів буде дорівнює чотирьом метрам цегли! Погодьтеся, таку розкіш могли собі дозволити хіба що царі, та й то не всі.

Основні види піноблоків

Піноблоки бувають декількох видів – це пінобетон, газобетон і блоки з цільного бетону. Їх виробляють з суміші піску, води, цементу і спеціальної піни. У виробництві використовується тільки екологічно чисті компоненти, а значить і кінцевий продукт теж не шкодить навколишньому середовищу. Найчастіше піноблоки купуються в готовому вигляді, але кожен може спробувати самостійно зробити для себе необхідну кількість блоків, або зробити рідку суміш. Останнім часом великою популярністю, наприклад, користується газобетон. З пінобетону високої щільності часто роблять перекриття поверхів і фундамент, а менш щільні застосовують у будівництві перегородок та стін в будівлях. Ними утеплюють даху та підлоги.

Головні достоїнства піноблоків
За характеристиками якості піноблоки схожі з цеглою і деревом, але більш довговічні, а також позбавлені недоліків, властивих природним матеріалам. Майже всі піноблоки можуть чудово протовостоять воді, що робить їх справді фантастичним матеріалом двадцять першого століття. Крім того, піноблоки дивно міцні і легкі, що в поєднанні з армованими стінами робить конструкцію легкої і одночасно монументальною.

Побудувати будинок з піноблоків можна і своїми руками. Для цього достатньо лише трохи покопатися в мережі в пошуках простих і зрозумілих усім інструкцій. Звичайно ж, без виклику спеціалістів не обійтися, проте, їх послуги не знадобляться на всьому протязі робіт.

Якщо ви зважилися на будівництво будинку з піноблоків, то кінцевий результат вас потішить. Але ще більше вас здивує вартість усіх виконаних робіт, які навряд чи обійдуться дорожче, ніж сусідський будинок з цегли і котельца.