Освітлення для садової ділянки Коли ваш садовий ділянка повністю упорядковано, то неминуче постає проблема його освітлення в темний час доби. Адже довгі літні вечори не довговічні і скоро прийде осінь.

Неможливо виходити на вулицю, не включивши хоча б світло на ганку. Найкращим варіантом буде встановити на садовій ділянці невеликі ліхтарі, а на будинку зробити вечірню підсвітку з допомогою підвісних світильників.

На дачі одного з найкращих варіантів оформлення підлоги – це woodsshop.ru, адже вона надійна і довговічна у порівнянні з безліччю інших порід дерев, при цьому за ціною досить доступна.

Освітлення для садової ділянки
Можна вирішити проблему підсвічування саду навіть шляхом створення декоративного підсвічування. Щоб освітлення ділянки було достатнім, необхідно врахувати розташування будинку, близькість посадок і розмір ділянки. Крім того, дуже важливо, дотримати зручність розташування світильників і безпеку їх установки.

Світло в саду повинен бути досить яскравим, тому застосовувати світильники із затіненими лампочками немає необхідності. З іншого боку освітлення має бути м'яким і не дратує. Важливо спроектувати розташування освітлювальних приладів та їх кількість, адже в саду потрібно висвітлити всі куточки і доріжки. При цьому максимальне освітлення буде припадати на зону веранди і входу в будинок.

Хорошою ідеєю буде установка вимикачів з регулятором потужності освітлення, так як вся атмосфера заміського життя повинна розташовувати до спокою і комфорту. Для безпеки електричного освітлення на ділянці слід врахувати його захист від сильних поривів вітру, дощу та снігопаду взимку.

Також на деяких дачних ділянках не рідкісні випадки вандалізму, тому світильники рекомендується вішати якомога вище від землі. Не використовуйте занадто дорогі і красиві освітлювальні прилади, кращим вибором будуть надійні та перевірені марки.