Як зробити гідроізоляцію підвального приміщення Дуже часто при будівництві власного будинку, під нею робиться підвальне приміщення, яке може використовуватися для різних цілей. Незалежно від призначення, підвал повинен бути захищений від підземних вод і підвищеної вологості, інакше, у нього розвинеться цвіль, грибок, бактерії.

Забезпечити професійну будівництво ковзанки допоможуть фахівці з www.procsima.com, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку будівельних послуг.

Надалі такий підвал може стати причиною руйнування фундаменту, а як наслідок і самого будинку. Тому, так важливо на будь-якому етапі будівництва не забути про правильної гідроізоляції підвального приміщення.

Як зробити гідроізоляцію підвального приміщення
Гідроізоляцію можна проводити з допомогою обмазувального, проникаючих і наливних матеріалів. Обмазувальні гідроізоляційні матеріали являють собою сухі або готові мастики і суміші. Перед нанесенням обмазки на стіни і підлогу підвалу, їх слід попередньо очистити від старої фарби та бруду.

Мастика або гідроізоляційна суміш повинні наноситися на вирівняну і влажноватую поверхню. Це потрібно для того, щоб матеріал не відразу вбрався в фундамент і не потріскався при швидкому висиханні. Деякі суміші створені так, що їх адгеззивные властивості покращуються при нанесенні на вологу поверхню.

Гідроізоляційна суміш наноситься в кілька шарів. Кожен наступний шар наносять тільки на повністю висохлий, попередній. Підлогова гідроізоляція зазвичай виконується за допомогою проникаючих матеріалів або наливним способом.

Проникаючі гідроізолюючі матеріали наносять на суху очищену поверхню. При цьому сам матеріал вступає в реакцію з поверхнею, утворюючи захисне покриття.

Наливна ж гідроізоляція вважається більш надійною і довговічною. Але її нанесення вимагає навику і обережності, так як бітумний матеріал, в цьому випадку, наносять розігрітим до 100-120 градусів Цельсія. Така ізоляція буде служити весь час існування будинку.