Вибираємо вентилятор Роблячи вибір між кондиціонером і вентилятором, потрібно знати їх плюси і мінуси.

Першорядний плюс вентилятора - це ціна. Найпростіший кондиціонер все одно буде коштувати набагато дорожче суперсучасного вентилятора.

Наступний плюс – легкість встановлення, використання, пересування, а також помітна економія електроенергії, чого не скажеш про кондиціонер. Порівняно з кондиціонером вентилятор просто ганяє повітря по приміщенню, не охолоджуючи його, а значить і ймовірність простудитися в цьому випадку менше.

Вибираючи вентилятор, спершу визначитеся з необхідною продуктивністю апарату (для її розрахунку помножити обсяг приміщення на два). Тепер, враховуючи розраховану продуктивність, а також можливі місця установки, потрібно визначити тип вентилятора - настільний або на підлогу.

У настільних вентиляторів потужність менша, тому зазвичай їх використовують в невеликих приміщеннях, встановлюючи на стіл або підвіконня. Підлогові ж, відповідно, потужніше, а значить, і використовуються в приміщеннях з більшою площею.

Далі потрібно оцінити ступінь шуму, що виходить від вентилятора (вона безпосередньо залежить від потужності вентилятора, а також від будови, кількості і матеріалу лопатей). До речі, на більшості вентиляторів можна регулювати швидкість обертання, і при цьому рівень шуму теж буде змінюватися.

Вибираємо вентилятор
Також важлива деталь у вентиляторі – захисна решітка, в якій розміщуються лопаті. Вона повинна бути з тонкого (щоб повітряний потік не було сильного тиску), але міцного (щоб не можна було, наприклад, ненавмисно пом'яти грати) матеріалу. Ще, в цілях безпеки, щоб краще комірки у решітки були дрібними (особливо якщо в сім'ї є діти).

Найпростішими функціями вентилятора вважаються: кілька швидкостей обертання лопат, ручка для перенесення, регульований нахил, обертальний механізм. У підлогових вентиляторах ще передбачена функція регулювання висоти. Тому, вибираючи, підлоговий вентилятор, зверніть увагу, до якої висоти витягнеться вентилятор, використовуючи дану функцію. На додачу до стандартних функцій сучасні www.pcventas.ru мають додаткові параметри, такі як таймери включення і виключення, нічне підсвічування, вбудований термометр, блок від перегріву і дистанційний пульт управління. В наші дні вентилятори з такою різноманітністю функцій входять в середню цінову категорію і цілком доступні багатьом.