Акриловий вкладиш чарівне перетворення ванної Як хочеться зануритися в теплу воду з ароматною піною, або сіллю, розслабитися і насолодитися цілющою силою води. Але що робити, якщо комплексний ремонт з заміною ванни і кахельної плитки на даний момент не можливий, а нова ванна потрібна вже прямо зараз?

Детальніше: Акриловий вкладиш чарівне перетворення ванної

Укладаємо керамічну плитку власними руками Сьогодні багато хто в своїх квартирах використовують для ремонту керамічну плитку. Але щоб її покласти необхідно, знайти хороших фахівців і підготувати значну суму грошей.

Детальніше: Укладаємо керамічну плитку власними руками

Підготовка підстави під лінолеум При укладанні лінолеуму особливу увагу слід приділити підготовці підстави, адже навіть за наявності невеликих горбків або ямок стане причиною непривабливого зовнішнього вигляду всього статі.

Детальніше: Підготовка підстави під лінолеум

Обробка натуральним каменем Натуральний камінь привносить в будинок особливе тепло, свою неповторну енергетику. Але тим, хто зібрався обробити їм стіни або підлогу, довелося б зіткнутися з рядом труднощів, зумовлених його властивостями.

Детальніше: Обробка натуральним каменем

Як порізати кахель Під час укладання кахельної плитки неминуче виникають ситуації, коли її потрібно порізати. Справа ця не проста, і тому рекомендовано не тільки застосувати для цього відповідні інструменти, але і так продумати укладку, щоб кількість таких операцій було як можна менше.

Детальніше: Як порізати кахель

Затирка для плитки у ванній Фінальним етапом облицювальних робіт є виконання затірки швів. Якісна затирка підкреслить красу плитки і приховає незначні дефекти на стиках між плитками.

Детальніше: Затирка для плитки у ванній

Чим різати плитку в домашніх умовах Збираючись укладати плитку у ванній кімнаті, туалеті, кухні або передпокої, будьте готові до того, що її доведеться різати. Навряд чи вам пощастить, і кахель ідеально вийде цілими плитками.

Детальніше: Чим різати плитку в домашніх умовах

Салон іспанської керамічної плитки Kerasol Тільки з 1 квітня по 31 травня в салоні іспанської керамічної плитки Kerasol деякі колекції можна придбати зі знижкою 20 відсотків. Акція поширюється на серії Appia і Feel фабрики Benadresa, лінію Papiro виробництва Baldocer.

Детальніше: Салон іспанської керамічної плитки Kerasol

Як вибрати тротуарну плитку При виборі тротуарної плитки слід звертати увагу на те, наскільки однорідний колір матеріалу, яка його структура, з допомогою якого методу вона була виготовлена.

Детальніше: Як вибрати тротуарну плитку

Вибираємо хороший ламінат Одним з важливих елементів в будинку і квартирі є підлога, поганий підлога буде вам не тільки псувати життя, доставляючи весь час дискомфорт, але і прийде в непридатність дуже швидко, псуючи зовнішнім виглядом враження про приміщенні.

Детальніше: Вибираємо хороший ламінат