Поради по дизайну для невеликої ванної кімнати У більшості будинків побудованих ще в радянські часи дуже маленькі ванні кімнати. З проблемою облаштування такого приміщення стикається мало не кожен житель нашої держави.

На даний момент у вільному доступі велика кількість програм та аксесуарів від www.santechshara.com.ua для створення дизайну ванних кімнат. Підійде і звичайний варіант, яким користувалися раніше і продовжують використовувати зараз. Намалювати варіанти дизайну ванни можна просто на звичайному аркуші паперу.

Поділ ванної кімнати плиткою вертикально зменшує приміщення. Візуально стеля буде здаватися нижче, а площа приміщення менше. Для невеликої ванної добре підійде малюнок або плитка у вигляді вертикальних смужок. Таким способом можна скористатися при оформленні стіни над ванною.

Поради по дизайну для невеликої ванної кімнати
У колірній гамі краще зупиняти свій вибір на світлих натуральних відтінках. З яскравими квітами краще не експериментувати. Великі зображення і яскраве забарвлення візуально зменшують площу приміщення.

В якості підлогового покриття можна використовувати плитку середнього і маленького розміру, а також мозаїку. З допомогою грамотного підбору цього матеріалу можна розширити площу ванної кімнати. Плитки великих розмірів варто уникати.

Слід добре продумати і визначити, що є більш підходящим: ванна або душова кабіна. Якщо в сім'ї всі люблять приймати саме ванну, слід розглядати декілька видів. Із-за обмеженого простору приміщення краще вибирати вироби невеликого розміру. Хороший варіант акрилова ванна (кутова). Вона значно економить місце, на відміну від чавунних або сталевих виробів. Що стосується душових кабін – найбільш затребуваними для маленьких ванних кімнат є кутові варіанти.

Якщо суміщена ванна з санвузлом, можна вибрати підвісний унітаз. Це зручно і також додасть трохи місця. Для зберігання різних предметів необхідні полички і шафки. Правильним буде використання простору на стінах, наприклад над унітазом і над раковиною. Всілякі дрібниці можна розмістити на невеликих гачках і вішалках в зручних місцях.

Раковина також входить в необхідний мінімум меблів для ванної кімнати. Зупиняти вибір на краще скляних моделях або на раковинах у формі – тюльпан. Вибирати необхідно модель середніх розмірів, так як маленька раковина не зручна в експлуатації. Ідеальним місцем для пральної машини стане простір під раковиною.Освітлення у ванних кімнатах має бути помірним, помилково вважати, що чим більше світла, тим візуально більше місця.