Керамічна плитка Нефрит Кераміка Керамічна плитка – «Нефрит Кераміка»

Компанія ВАТ «Нефрит Кераміка» займається виробництвом керамічної плитки з 1987 року.

На сьогодні обсяги продажів цієї компанії становить в середньому 10 відсотків від загального числа всієї реалізованої на території нашої країни керамічних покриттів, для внутрішньої обробки комерційних і житлових приміщень.

За статистикою, з конвеєра заводу, щорічно, сходить великий обсяг готової продукції в розмірі 8-ми мільйонів квадратних метрів.

Виробництво керамічних виробів

Виробництво керамічних плиток «Нефрит-Кераміка» здійснюється в Ленінградській області, на великому виробничому комплексі в місті Нікольське. Обладнання багаторазово проходило модернізацію та оснащення сучасною технікою, а перший запуск обладнання відбувся у 1987 році, з самого заснування компанії.

В даний час заводські цехи укомплектовані сучасним італійським обладнанням відомих марок, такими як "SITI", "SYSTEM", "SACMI", практично вся робота автоматизована. Вироби проходять жорсткий контроль на всіх етапах, завдяки чому досягається дуже висока якість.

Асортимент керамічних виробів

Під торговим брендом «Нефрит-Кераміка», ведеться випуск більше чотирьох десятків колекцій виробів з кераміки, включаючи різні декоративні елементи, підлогову і облицювальну плитку, а також www.keramostar.ru. Широкий асортимент включає керамічні оздоблювальні матеріали будь-якої цінової категорії – від «Економ» класу до елітних колекцій. Представлений розмірний ряд: від 200мм?200мм до 330?330мм.

Дизайн керамічної плитки

Виробничий комплекс випускає підлогову і облицювальну плитки різноманітного дизайну, для інтер'єрів різних стилів і напрямків. Популярним дизайном вважаються плитки класичних пастельних тонів з малюнками і без них, і модні яскраві плитки з різними орнаментами і візерунками, і також з фактурними малюнками. На заводі існує спеціальна лінія по розробці власного дизайну, що робить продукцію бренду неповторною і оригінальною. Широкий асортимент керамічної плитки доповнено додаванням декоративних виробів – це плінтуси, вставки і бордюри.