Затирка для плитки у ванній Фінальним етапом облицювальних робіт є виконання затірки швів. Якісна затирка підкреслить красу плитки і приховає незначні дефекти на стиках між плитками.

Невеликі сколи або нерівності по краю плитки маскуються затирочними складами. Фінішна обробка швів перешкоджає проникненню між плитками побутового сміття.

Якщо ви збираєтеся не тільки ремонтувати, але і будувати будинок, то на sankt-peterburg.sro-16.ru, можна отримати дозвіл на вступ до СРО.

На ринку існує величезна кількість різновидів затірки для керамічної плитки. Всі склади за основним сполучній компоненту можна розділити на цементні та епоксидні затірки. Порошкоподібна цементна затирка перед застосуванням розчиняється звичайною водою, рідше – рідким латексом. Такий склад підходить для обробки швів у підлоговому покритті, зазор повинен бути не більше 3 мм

Епоксидна затирка проводиться на основі відповідної смоли, затверджувача і фарбувальної добавки. Склад відрізняється низькою гігроскопічністю і хімічною інертністю, стійкий до впливу зовнішніх факторів. Ширина оброблюваних швів особливого значення не має, оптимальними вважаються зазори більше 5 мм. Епоксидна затирка практично не вигоряє і довго зберігає колір.

Затирка для плитки у ванній
Особливу роль у затірці швів відіграє правильно підібраний колір складу, навіть невелика помилка у відтінку може змастити весь ефект якісної облицювання. Більш світлий колір затірки, порівняно з фоном покриття, призводить до створення ефекту єдиного полотна. Темний відтінок затирочного складу використовується для підкреслення геометричної точності плитки. Для обробки швів між елементами з малюнком використовується прозора затірка, яка не буде розділяти елементи облицювання. З будь-яким відтінком фону добре поєднується сірий колір.