Вибираємо хороший ламінат Одним з важливих елементів в будинку і квартирі є підлога, поганий підлога буде вам не тільки псувати життя, доставляючи весь час дискомфорт, але і прийде в непридатність дуже швидко, псуючи зовнішнім виглядом враження про приміщенні.

На жаль, такий сценарій часто буває з поганим покриттям, думаю ви часто помічали в старих квартирах лінолеум, який від часу вицвіти і «зиркнув», в деяких місцях він впадає або навпаки – став опуклим. Звичайно, жити з такими дефектами в квартирі можна, але навіщо, якщо все спочатку варто робити добре?

Для початку, радимо вибрати хорошого виробника, одним з таких є німецький ламінат classen, який набрав сотні і тисячі позитивних відгуків по всьому світу завдяки своїм властивостям.

Він довговічний і безпечний, чотири шари забезпечують захист від багатьох факторів, які впливають на підлогу кожен день. Наприклад, комп'ютерний стілець, що рухається своїми коліщатками сотні разів за день на одному і тому ж місці ніяк не зашкодить цей ламінат навіть за багато років.

Цей ламінат пройшов безліч тестів на своєму заводі і сертифікований в великій кількості країн, в Росії з'явився порівняно недавно, плюсом можна назвати й систему «кріплення». Для того, щоб покласти даний ламінат не вимагає використання клею або будь-яких інших подібних речовин.

Тут використовується така система, як «Megaloc», що дозволяє з'єднувати окремі «плитки» спеціальним чином – міцно і «вічно» без використання клею, який може бути як раз тим самим «слабкою ланкою». Головне, щоб укладанням паркету займалися професіонали, інакше підлога може покоситься вже через кілька місяців.