Як укласти паркетну дошку Як правило, таке підлогове покриття, як паркет користується успіхом на сьогоднішній день, адже він виглядає надійно, розкішно і оригінально. Крім цього, він ще і довговічний, тому багато хто мріє вибрати саме його, що можете сміливо зробити і ви, якщо є таке бажання.

Але от якщо ви не знаєте, як самостійно можна зробити укладання матеріалу, то звичайно, завжди можна зіткнутися з труднощами, тому краще викликати фахівців. Якщо уточнити термін служби керамічної плитки absolut-keramika.ru, то можна вибрати цей матеріал замість паркету.

Підготовчі роботи

Але якщо ви точно вирішили, що станете займатися цією роботою самостійно, то знайте, необхідно провести підготовчі роботи, а саме – ви повинні підготувати приміщення, природно, в якому буде здійснена дана робота.

Як укласти паркетну дошку
Як укласти паркетну дошку

1. Якість чорного підлоги – це основний момент, на який потрібно звернути увагу, природно, він повинен залишатися рівним і чистим, адже тільки тоді можна починати виконувати кладку паркетної дошки, враховуйте це в будь-якому випадку.

2. Матеріал повинен «акліматизуватися» обов'язково, так як це необхідна і важлива умова, тоді він зможе звикнути до умов і температурі приміщення, тому так важливо, щоб ви зважали на це обов'язково.

Важлива інформація

Як укласти паркетну дошку
Після виконання важливих етапів роботи, ви повинні правильно вибрати ту технологію кладки паркетної дошки, яка вас цікавить. Наприклад, вибираючи жорстку технологію, тут потрібно знати, що паркетна дошка буде клеїтися на фанерне підставу, яке укладене на бетонну стяжку. Причому потрібно обов'язково стежити за тим, щоб суміш була не тільки міцною, але і рівною.

Є ще і плаваюча технологія, в цьому випадку, потрібно використовувати спеціальну підкладку, яка призначена для паркетної дошки. Її укладають на бетонну основу, і після цього вже зверху можна класти паркетну дошку.

Висновок

Ви самі повинні вирішити, чи зможете провести роботу самостійно, і якщо ви станете виконувати її самостійно, то правильно вибрати ту технологію роботи, яка ідеально підійде вам.