Відновлення покриття з кахлю Всі знають, що відмітна риса кахельної плитки це її довговічність. Розбираючи визначення – довговічність, то з'ясовується, що для будівельних матеріалів це час, протягом якого вони можуть виконувати свої технічні функції.

Звичайно, тут повинні враховуватися вся умови, при яких ведеться експлуатація матеріалу. Але хіба застраховано підлогове покриття від падіння на нього предметів різної тяжкості? Також кахель може дати тріщину з неякісних матеріалів, з яких зроблено його основу. Або в результаті природного розтягування - стиснення бетонних перекриттів будинку, кахель відстає від підстави і приходить в непридатність.

Всі питання, що стосуються опалення, каналізації і водопостачання можна вирішити, зайшовши на aqua-rmnt.com, де представлена перевірена інформація. Коли кахельне покриття ламається з вини ненадійність конструкцій будинку, то зробити ремонт цього покриття буде дуже проблематично.

А якщо міняти повністю всі покриття, то це буде дуже важко, і без накладок у роботі не обійтися. Якщо з усього покриття пошкоджено лише кілька плиток, то їх легко поміняти на нові за допомогою клею. Перед тим як використовувати клей, слід ретельно вивчити інструкцію.

Після процедури видалення зіпсованих плиток на їх місця приклеюємо нові і чекаємо повного висихання клею. Потім декоративним розчином замазуємо простір між стиків плитки. Такий розчин доступний у продажу в різній колірній гаммі.

Крім естетичного змісту він несе ще й практичну функцію, просто він не пропускає вологу і забруднення під плитку. Розчин буває для стінних і підлогових плиток, для кухонь і ванних кімнат, тому перш, ніж купити його, спочатку прочитайте на упаковці, для чого він конкретно призначається.

Відновлення покриття з кахлю
Якщо деякі з плиток просто відстали від підлоги або стіни, але залишилися неушкодженими, їх можна повернути на колишні місця за допомогою того ж клею. Спершу потрібно очистити від фарби і штукатурки, а також знежирити поверхні, на які буде наноситися клей. Якщо на підставі плитки з'явилися не бажані дефекти потрібно вирівняти поверхню за допомогою вирівнюючого компаунда.

Після того як компаунд висохне потрібно ретельно прибрати все сміття в робочій зоні і протерти поверхню підстави. Неодмінно закладіть шви між плитками застосувавши затірку або декоративним розчином про який йдеться вище. Після доби потрібно обробити шви спеціальною грунтовкою глибокого проникнення. Цю процедуру потрібно виконати два рази, при цьому чекаючи, коли перший шар повністю висохне. Час його висихання мінімум дві години.

Ремонт справа клопітка і витратна, але якщо підійти з розумом, і замість покупки нового просто оновити наявний, приміром, кахель, то можна заощадити порядну суму грошей.