Керамічні матеріали для облицювання фасадів Матеріалів для облицювання фасадів будівель існує дуже велика кількість, починаючи від натуральних матеріалів з високою вартістю, і закінчуючи недорогими штучними будматеріалами.

Якщо є заборгованість, то звернувшись на www.zaousb.ru можна отримати кваліфіковану допомогу.

Види керамічної плитки

Окрему групу складають різні варіанти керамічної плитки. Завдяки складу плитка має прекрасну опірність вогню, низьку деформацію, а при правильному укладанні міцність її не поступається залізобетону. Під впливом навколишнього середовища плитка не піддається корозійних руйнувань і не виділяє в атмосферу шкідливих речовин.

Керамічні матеріали для облицювання фасадів
Керамічні матеріали для облицювання фасадів

За способом виробництва оздоблювальна плитка поділяється на дві групи. Керамогранітна плитка виготовляється шляхом пресування сировини при подальшому високотемпературному відпалі. Робиться це для позбавлення матеріалу від внутрішніх порожнин, внаслідок чого досягається висока міцність, порівнянна по міцності з каменем.

На відміну від керамограніта, при виготовленні клінкерної плитки використовують видавлювання, після чого вона набуває форму цегли. Міцність клінкеру також досягається випалюванням. Завдяки щільності ні один, ні інший матеріал абсолютно не накопичують вологу і прекрасно переносять низькі температури.

Виробництво облицювальної цегли не сильно відрізняється від виробництва плитки. Хіба що при заповненні форм не використовується високий тиск. Застосування облицювальної цегли при зовнішній обробці призведе до естетичний вигляд стіни будь-якого будинку, додасть елегантність і зовнішній лиск.

Колір і форму цегли можна підібрати на будь-який, навіть дуже вишуканий смак. Але все ж для справжніх цінителів натуральних матеріалів ідеальним рішенням буде облицювання натуральним каменем. Це найбільш чистий матеріал в плані екологічності, однак вартість його дуже висока.

Штучний камінь

Керамічні матеріали для облицювання фасадів
Заміною натурального може служити штучний камінь. Виготовляють його на цементній основі з додаванням різних сипучих наповнювачів. Кладка штучного каменю, завдяки невеликій вазі, проводиться на клей або на цементний розчин, без армуючих конструкцій.

Якщо облицювання проводиться штучним каменем, то необхідний додатковий шар теплоізоляції між стіною й каменем, так як штучний камінь має досить високу теплопровідність. Утеплювач кріплять до стіни, а зверху закріплюється армуюча сітка, на яку кладеться камінь. Це допоможе зберегти всередині будинку і приємну літню прохолоду, і затишне зимове тепло.