Клей для плитки на основі цементу Новий склад марки «Плітоніт» носить назву «Максислой» неспроста. Його можна наносити шаром товщиною від 5 до 30 мм, тому він одночасно грає роль і ровнителя, і клею.

Такий варіант ідеальний для «горбистих» поверхонь, адже при обробці не доводиться витрачати час на попереднє вигладжування. І, до речі, ціна матеріалу цілком порівнянна з вартістю штукатурки.

У www.postroil.com хороша фіксуюча здатність - важка облицювання навіть на товстому шарі не сповзає, тому роботу реально вести в будь-якому напрямі - як знизу вгору, так і згори вниз. Крім того, склад рекомендований для великоформатної плитки різної рельєфної форми.

При дотриманні інструкції «Плітоніт В Максі-шар» не залишає пустот під обробкою, що збільшує тривалість експлуатації. Морозостійкість виключає відшаровування матеріалу на цоколях, балконах і терасах при перепадах температур. Водостійкість дозволяє використовувати його в басейнах.

Є, правда, і обмеження - фракція піску у «Максислоя», якщо придивитися, трохи більші, ніж у тонкошарових клеїв, що ускладнює нанесення розчину товщиною не менше 5 мм Адгезія до бетону не менше 0,5 МПа, а міцність на стиск відповідає марки М100.

Клей для плитки на основі цементу
Основа повинна бути міцною і очищеною від бруду, пилу, масел, всіх видів клеїв і фарб. При облицюванні стін з www.postroil.com або сильно поглинаючих поверхонь рекомендується обробити їх ґрунтовками на основі бутадієн - або акрилат-стиролу.

Готову суміш накидають гладким www.postroil.com на таку площу, яку реально «обслужити» за 20 хв, потім розрівнюють зубчастим (розмір зубців залежить від габаритів і типу плитки). При облицюванні підлоги, басейнів, терас, а також при укладанні великоформатної плитки складу щоб уникнути утворення пустот наносять ще й на її тильну сторону.

Укладання - з відкритими швами. Для вирівнювання використовують спеціальні пристосування, наприклад, хрестики. Кожну плитку вдавлюють в суміш легкими поворотними рухами.

Велика товщина шару укладається дозволяє обійтися без попереднього вирівнювання поверхні і тим самим заощадити час. www.postroil.com добре підійде для масивних і великих плиток. Придатний для зовнішніх робіт і для вологих приміщень.

www.tddoka.ru це відмінний інструмент, який часто застосовується в будівництві, найчастіше це покрівля дахів та обробка настилаемого бітумного матеріалу. Якщо ви хочете придбати недорогі пальник ГВ рекомендую купити їх тут www.postroil.com