Укладаємо керамічну плитку власними руками Сьогодні багато хто в своїх квартирах використовують для ремонту керамічну плитку. Але щоб її покласти необхідно, знайти хороших фахівців і підготувати значну суму грошей.

Якщо ви впевнені в бригаді фахівців, і вам не шкода віддати кругленьку суму грошей, то, в принципі, можете не забивати собі голову правилами укладання плитки. Але радимо зайнятися цим процесом самостійно. Тим більше складного в цьому немає нічого. Поставтеся відповідально і серйозно до цієї роботи і у вас обов'язково все вийде.

Укладання плитки власними руками

Підготувати потрібно необхідні інструменти: олівець, рулетка, плиткоріз, дриль, яка повинна мати алмазну коробку для того, щоб можна було свердлити розетки і отвір для труб, рівень, шпателі, пластикові хрестики і гумовий молоток.

Тепер потрібно підготувати матеріал для роботи:

#10004; клей;

#10004; грунтовка;

#10004; профіль;

#10004; затирочна суміш для швів.

Приступаємо до роботи:

1) Прибираємо стару плитку і вирівнюємо стіни.

2) Покриваємо стіну грунтовкою.

3) Закріпити необхідно профілю, на місці укладання кахлю. За допомогою рівня перевірте горизонтальність прикріплених профілів.

4) Розводимо клей. Перед цим ретельно ознайомтеся з інструкцією по використанню. Після приготування клею нанесіть на стіну середній шар клею і покладіть керамічну плитку. За допомогою короткого рівня перевіряйте рівність своєї кладки.

5) Між кожною плиткою встановіть хрестики. Так забезпечується рівність швів. Після того як клей застиг, хрестики необхідно витягнути.

6) Після того, як викладіть один ряд плитки, необхідно з допомогою рівня перевірити рівність власної кладки. Потім починайте укладати всі наступні ряди.

7) Після того, як плитка покладена, дайте їй відстоятися не менше доби. Тільки після цього можливо перейти до наступного етапу. Починаємо затирати шви. Шви затираються, для того, щоб під плитку не потрапила вода. Наноситься затирка за допомогою гумового шпателя.

Якщо виконати всі необхідні інструкції, то ви з легкістю можете викласти плитку самостійно. При цьому економлячи власні кошти, і можете бути впевнені в якості своєї роботи.

На сьогоднішній день вибір плитки дуже різноманітний. Кількість необхідної керамічної плитки вам допоможуть підрахувати досвідчені продавці. Але завжди беріть пару плиток про запас. Тому що іноді плитка може поламатися. Удачі вам!