Плитковий клей - найкращий помічник при ремонті Для успішного здійснення ремонтно-будівельних робіт, використання такого матеріалу як плитковий клей, є відмінним рішенням, так як області його застосування досить широка.

За допомогою плиткового клею, можна здійснювати не тільки лише укладання плитки, але так само виконувати роботи по закріпленню мозаїки, керамограніта, і також інших різних облицювальних матеріалів.

Під час будівельних та ремонтних робіт dfarb.by використовується дуже часто. Крім цього, за допомогою плиткового клею монтують теплоізоляційні, мінеральні, і пінополістирольні плити. Його з успіхом застосовують для зовнішньої обробки фасадів, а так само басейнів. Найпоширенішими торговими марками по виробництву плиткового клею є: Кнауф, Церазит, і Литкол.

Кожна з цих торгових марок, як правило, виготовляє клей, для різних сфер застосування. Є суміші морозостійкі, призначені для внутрішніх робіт, водостійкі, а також для зовнішніх робіт. Найбільш важливою особливістю плиткового клею є час його затвердіння, яке може бути як швидким, так і повільним.

Плитковий клей - найкращий помічник при ремонті
Дані характеристики необхідно враховувати для того, щоб втрати при використанні клею, були мінімальні. Перед тим як використовувати клей, потрібно розуміти, що плитковий клей, підходить не для всіх поверхонь, особливо це стосується тих поверхонь, які періодично деформується від впливу вібрації.

Перед тим як наносити плитковий клей на добре вбирає воду поверхню, її необхідно попередньо зволожити. І, звичайно ж, безпосередньо перед роботою, потрібно уважно вивчити інструкцію по використанню, та неухильно дотримуватися її рекомендацій.