Кам'яні матеріали для будівництва В абсолютно будь-якому будівництві, застосовуються різноманітні кам'яні матеріали, для кладки цоколя будинків, печей, як одні з складових, а також складові всіляких розчинів.

Буквально на кожному кроці будівництва ви не зможете без них обійтися.

Яскравими представниками цього сегменту є: камінь з буту, гравій, щебінь. Ознайомимо вас з кожному з них. Бутові камені представляють собою шматки вапнякової породи або піщанику. Бут буває різних форм: рваним, у вигляді плитки або плитчатым. Для будівництва будинку, бутовий камінь необхідно застосовувати в очищеному вигляді, без дефектів.

Виходячи зі зручності, при роботі з бутом максимальна вага кругляка, не повинен бути більше 45 кг. Булиги-валуни мають різні розміри і форми. Для комфортною і зручною роботи з камінням їх розколюють на більш дрібні, потім очищають і укладають.

Гравій і щебінь являють собою камені різної крупності від 5 до 80 мм. Гравій – по суті це маленькі камені, а щебінь – це подрібнений гірська порода, пемза або важкі доменні шлаки. Перед застосуванням, гравій та щебінь ретельно промивають, перемішують з піском і цементом для отримання однорідної маси і заливають в підготовлену форму.